شهیدان

کارنامه نماینده مردم

 فاتحِ ذوالفقار و سرگشته منظومه شهادت
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به سردار سلیمانی برای دریافت نشان ذوالفقار از سوی مقام معظم رهبری تبریک گفت.
گزارش تصویری نشست خبری زاهدی نماینده مردم کرمان و راور
به گزارش خبرگزاری سفیر کرمان، محمدمهدی زاهدی در نشست خبری اظهار داشت: چند ماهی است که قوه قضائیه در برخورد با مفاسد پای کار آمده و امیدواریم روندی که شروع کرده ادامه دهد، اما از دولتمردان آنچه را انتظار داشتیم انجام نداند از جمله افسارگسیختگی که در حوزه قیمت‌ها شاهد هستیم.
محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس طی نشست خبری عنوان کرد:
 نظام ناکارآمد انتخاباتی کشور نیازمند تغییرات است / اروپایی‌ها ما را تحقیر کردند/ چرا برادر رئیس جمهور محاکمه نمی‌شود؟ / احتمال استیضاح وزیر صمت برای قیمت‌های نابهنجار خودروها
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نظام انتخاباتی کشور ناکارآمد است و هیچ رئیس جمهوری در کشور مسئولیت دوره خود را بر عهده نمی‌گیرد و پاسخگو نیست گفت: نظام انتخاباتی کشور نیازمند تغییرات است.
 نامه زاهدی و 25 نماینده مجلس به وزیر اقتصاد برای عزل پوری‌حسینی
26 نماینده در نامه‌ای به دژپسند وزیر اقتصاد خواستار عزل فوری «پوری حسینی» و معرفی وی به دستگاه قضایی شدند.
سوال زاهدی نماینده مردم کرمان درباره ضعف مدیریت و عملکرد در دانشگاه‌های پیام نور و فنی حرفه‌ای به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارجاع شد
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت ‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست روز دوشنبه 13 اسفندماه کمیسیون: در این نشست سئوال سه نماینده مجلس از وزیر علوم در دستور کار بود که بدلیل عدم حضور وزیر در کمیسیون به صحن علنی ارجاع شد.
 گزارش تصویری/دهه پنجم، دهه ی پیشرفت های روز افزون ایران اسلامی
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان 22 بهمن در برسیر-کرمان اظهار کرد: امروز مردم ایران با حضور پرشکوه و افتخارآفرین خود در راهپیمایی عظیم 40 سالگی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری بر اوراق درخشان تاریخ انقلاب اسلامی افزودند.
پس از 17 سال و با پیگیری زاهدی انجام شد:
آغاز تکمیل دوسوم باقیمانده پروژه فاضلاب کرمان
با پیگیری نماینده کرمان و طی مذاکره با شرکت میدکو دوسوم باقیمانده فاضلاب کرمان پس از 17 سال آغاز می‌شود.
وزیر علوم دولت نهم از 40 سالگی انقلاب می‌گوید؛ شکوفایی علمی ایران در دوران پس از انقلاب
محمدمهدی زاهدی از 40 سالگی انقلاب می‌گوید شکوفایی علمی ایران در دوران پس از انقلاب منبع خبر: خبرگزاری خانه ملت دسته خبری: دانش و فناوری|تحصیل محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب گفت: سنجش و ارزیابی علم واقعیتی است که همواره در سطح جهان مطرح بوده و هست، علت اصلی بررسی دستاوردها این بوده که علم و دانش و رشد و پیشرفت آن همواره می‌‏تواند موجب ارتقاء سلامت، رفاه و پیشرفت ابعاد گوناگون جامعه بشری شود.
زاهدی در تذکر شفاهی:
حیف و میل در زمان اجرا شدن نمایشگاه های بین المللی کرمان
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بر لزوم رسیدگی و ورود نهادهای نظارتی به موضوع ساخت و اجرای نمایشگاه های بین المللی کرمان ورود نمایند چراکه مستندات قابل توجهی در خصوص سوءاستفاده برخی صاحب منصبان در این حیف و میل از بیت المال ارائه شده است.
واکنش نماینده کرمان به بررسی لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام
نماینده کرمان و راور در واکنش به بررسی لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید در مورد تضمین‌ها و تعهدات طرف غربی و اروپایی و ادامه فرایند تصویب کنوانسیون‌ها روشنگری صورت گیرد.
گزارش تصویری/حضور در جمع ورزشکاران
محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در روزهای گذشته با ورزشکاران بسکتبالیست، کاراته کار و فوتسال دیدار کرد
گزارش تصویری/ حضور در جمع ولی نعمتان
محمد مهدی زاهدی در سفر دوره ای خود به بخش شهداد با مردم روستاها و مناطق مختلف بخش شهداد دیدار و گفتگو کرد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور :
افتتاح باند دوم فرودگاه کرمان در هفته دولت
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی باند دوم فرودگاه کرمان 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در هفته دولت سال آینده افتتاح می‌شود.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور:
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای افزایش تعداد ایستگاه‌های هواشناسی استان کرمان خبر داد و گفت: اتصال ایستگاه‌های راور و فیص‌آباد به سامانه خودکار سازمان هواشناسی انجام شد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور:
 اختصاص 3 میلیارد ریال به تقاطع غیرهم‌سطح سه‌راهی شرف‌آباد
با پیگیری زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، به پروژه تقاطع غیرهم‌سطح سه‌راهی شرف‌آباد، برای ادامه روند کار 3 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.
 واکنش زاهدی به پیشنهاد حذف پتروشیمی از پروژه‌های کرمان
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به پیشنهاد برخی برای حذف پتروشیمی کرمان از پروژه‌های استان، ابراز عقیده کرد؛ افرادی که چنین پیشنهاداتی می‌دهند، یقینا آدم‌های اقتصادی نبوده و سیاست‌باز هستند.
گزارش تصویری دیدار زاهدی نماینده کرمان و راور با مردم بخش گلباف
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ محمدمهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به سفر یکروزه به بخش گلباف و بازدید از روستاهای این بخش و دیدار با مردم گلباف گفت : در بازدیدی که امروز از روستاهای نسک، حرمک و گلباف بخش گلباف صورت گرفت مشخص گردید که مردم در زمان اضطرار و رسیدن به مراکز درمانی و یا حوادث جاده‌ای با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند و انتقال بیمار از این روستاها به‌دلیل طولانی بودن بعد مسافت بسیار سخت است.
لزوم تخصیص یک دستگاه رادیولوژی به مرکز بهداشت گلباف
محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در دیدار با مردم بخش گلباف و بازدید از مرکز درمانی این بخش و مشاهده برخی مشکلات و نارسائی ها در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، طی تماسی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی خواستار راه اندازی پایگاه اورژانش ۱۱۵ و تخصیص یک دستگاه رایولوژی به این مرکز درمانی شد.
زاهدی خبر داد:
محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تشکیل کمیته 7 نفره‌ای در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در اجرای موضوع نحوه مدیریت بنیاد آرشام در آموزش و پرورش که تعدادی از نمایندگان خواستار اعمال ماده 234 شدند، اظهار کرد: این بنیاد پیش از انقلاب اسلامی با اهداف توسعه فرهنگی توسط آقای آرشام و همسرش ایجاد شده که در اساسنامه آن نیز اقداماتی نظیر مدرسه سازی قید شده است.
گلباف قطب زعفران در جنوب‌شرق کشور می‌شود
با پیگیری نماینده مردم کرمان و راور در مجلس مزرعه پژوهشکده تحقیقاتی زعفران گلباف که با مشارکت دانشگاه تربت‌حیدریه در بخش گلباف افتتاح گردید.
با حضور زاهدی نماینده کرمان و راور
گزارش تصویری 9 دی شهرستان های جیرفت و راور
9 دی ماه جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام مقدس اسلامی ایران بود و مردم با حضور پرشور خود خط بطلانی بر توطئه های سقیفه، حکمیت، جمل، نهروان کشیده و با بصیرتی بی نظیر فریاد دین خواهی، عزت طلبی، عدالت پروری پیروزی عوامان خاص بر خواصان عام را با شکوه هرچه تمام تر به منصه ظهور گذاشتند.
پیگیری مشکلات بازنشستگان فولاد کشور و کارگران فولاد خوزستان
به گزارش خبرنگار هفته نامه کرمان رسانه، در پی مشکلات بازنشستگان فولاد کشور، با پیگیری زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، روسای کانون های بازنشستگی فولاد کشور با شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی دیدار و مشکلات خود را مطرح نمودند .
طی قول وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
 بهره‌برداری از پروژه تالار مرکزی کرمان تا پایان سال 98
در دیدار زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مقرر گردید پروژه تالار مرکزی کرمان که از سال 88 متوقف گردیده بود تا پایان سال 98 به بهره‌برداری برسد.
محمدمهدی زاهدی:
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه مشکل عمده شهرستان راور بیکاری است، با پیگیری‌های صورت گرفته به مد پروردگار امیدواریم هرچه سریع‌تر زمینه راه‌اندازی کارخانه نورد فولاد راور و اشتغالزایی برای جوانان راوری در این کارخانه داشته باشیم.
محمدمهدی زاهدی در مراسم جشن روز دانشجو
قوه قضائیه در پرونده شرکت پسته ایرانیان ورود کند
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از قوه قضائیه می‌خواهم وارد پرونده شرکت پسته ایرانیان شود گفت: این شرکت به‌ ظاهر پسته به کشورهای مختلف صادر کرده اما واقعیت ندارد و یک دلار از این صادرات وارد کشور نشده است.
با حضور زاهدی نماینده کرمان و راور برگزار شد
گزارش تصویری/ جشن بزرگ روز دانشجو در کرمان
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، جشن بزرگ روز دانشجو در دانشگاه آزاد واحد کرمان با حضور زاهدی نماینده مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام انصاریان مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه آزاد کرمان برگزار شد.
زاهدی نماینده کرمان و راور
گزارش تصویری/حضور در جمع هنرمندان تئاتر
به گزارش سفیر کرمان محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با حضور در نمایش تئاتر زنان مهتابی گفت: هنر زبان صریح، شفاف و در عین حال شیرین تشریح مسائل و مشکلات جامعه است.
با حضور زاهدی نماینده کرمان و راور
گزارش تصویری/افتتاح پیست دوچرخه سواری و و زورخانه بین‌المللی شهید لنگری‌زاده کرمان
گزارش تصویری گزارش تصویری افتتاح پیست دوچرخه سواری و و زورخانه بین‌المللی شهید لنگری‌زاده کرمان با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، فدایی استاندار کرمان، زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، امیری‌خراسانی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و جمعی از ورزشکاران استان
زاهدی در نطق میان دستور:
 SPV باید حوزه نفت و گاز را نیز شامل شود/ مصوبه شورایعالی فضای مجازی در خصوص پیامرسان ها معطل مانده است
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان اینکه مصوبه 13 خرداد سال 96 در شورایعالی فضای مجازی در خصوص پیامرسان ها معطل مانده است، اظهار داشت: وزرات ارتباطات باید به صورت جدی به دنبال عملیاتی شدن آن باشد.
زاهدی نماینده کرمان و راور در نطق میان دستور:
سرنوشت نامعلوم اموال و دارائی های بنیاد آرشام در کرمان/بخشی از درآمدهای اختصاصی در آموزش و پرورش کرمان در حساب اشخاص حقیقی
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: بخشی درآمدهای اختصاصی در آموزش و پرورش استان کرمان، متاسفانه به حساب اشخاص حقیقی ریخته شده است، از قوه قضائیه، وزارت آموزش و پرورش، مجلس شورای اسلامی و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می خواهم که به این موضوع رسیدگی کنند.
زاهدی:
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده، سه دستگاه دیالیز به کلینیک جوادالائمه (ع) کرمان اختصاص یافته و آماده واگذاری به این مرکز است.
زاهدی خبر داد:
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از ثبت نام آزمون استخدامی درمانگاه تامین اجتماعی راور از شنبه 10 آذرماه خبر داد.
زاهدی:
دولتمردان امریکا اصلا قابل اعتماد نیستند
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به جنایات امریکا به کشورمان از سال 1332 به بعد نگاه کنیم، می‌بینیم که دولت‌های مختلف امریکا همیشه در مقابل ملت ایران قرار گرفته‌اند و هیچ‌گاه حاضر نشدند که استقلال کشور ما را به معنای واقعی به رسمیت بشناسند، همیشه توطئه می‌کردند که ملت ایران نتواند روی پای خود بایستد.
زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد:
سرانجام لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت تصویب شد
محمدمهدی زاهدی، عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص آخرین وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان اظهار داشت: اگرچه دیر اما سرانجام لایحه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش درباره نظام رتبه‌بندی معلمان در آخرین جلسه تخصصی کمیسیون امور اجتماعی دفتر هیئت دولت به تصویب رسید.
زاهدی در نشست با وزیر جدید راه و شهرسازی خواستار شد:
تکمیل جاده کرمان، چترود، راور، دیهوک/ اختصاص 100 میلیارد تومان اسناد خزانه به راهداری کرمان /تکمیل واحدهای بلاتکلیف مسکن مهر
به گزارش جهان نیوز ، محمدمهدی زاهدی با اشاره به سفر یک روزه محمد اسلامی وزیر جدید راه و شهرسازی به استان کرمان اظهار داشت: در استان کرمان واحدهای مسکن مهری وجود دارد که با تغییر دولت و تعیین وزیر مسکن سرگذشت خوبی ندارند.
حضور زاهدی در چهارمین نمایشگاه مطبوعات
گزارش تصویری چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان
چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان همزمان با هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان از 19 تا 24 آبان در مجتمع نمایشگاهی جنوب شرق کرمان برپا شده است.
زاهدی:
 مجلس منتظر لایحه افزایش حقوق معلمان و کارگران است
کرمان - ایرنا -زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط موجود حاکم بر بازار و پایین آمدن قدرت خرید مردم به‌ویژه حقوق‌بگیران، مجلس منتظر ارائه لایحه افزایش حقوق اقشار حقوق‌بگیر جامعه بخصوص معلمان و کارگران از سوی دولت است.
محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
حمایت از دو طرح «حذف دلار از معاملات بین المللی» و «تنبیه کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران» در راستای حفظ منافع ملی
محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان با اشاره به ارائه دو طرح «حذف دلار از معاملات بین المللی» و «تنبیه کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران» مجلس شورای اسلامی گفت: این دو طرح در راستای مقابله با اقداماتی است که آمریکا انجام می دهد، است.
 واکنش زاهدی به حقوق‌های نجومی نمایندگان مجلس
خبرنامه دانشجویان ایران به نقل فارس، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود نسبت به برخی مطالب منتشر شده درباره حقوق برخی نمایندگان واکنش نشان داد.
سوال از وزیر علوم دربار ضعف مدیریتی در دانشگاه های پیام نور و فنی حرفه ای/ استیضاح منصور غلامی دور از ذهن نیست
به گزارش خبرنگر خانه ملت محمدمهدی زاهدی با اشاره به سؤال از منصور غلامی در جلسه علنی مجلس و اقناع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر علوم، اظهار کرد: اخطار جدی که در مجلس به وزیر علوم داده شد، نشان می‌دهد نمایندگان مردم از عملکرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری راضی نیستند.
زاهدی نماینده کرمان و راور عنوان نمود:
اعتراض جمعی از نمایندگان مجلس به اقدام غیرقانونی رئیس مجلس
به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، در پی اقدام اخیر رئیس مجلس شورای اسلامی در ارسال دو لایحه «اصلاح قانون مبارزه با پولشویی» و «الحاق به کنوانسیون پالرمو» به مجمع تشخیص مصلحت نظام، زاهدی نماینده کرمان و راور و جمعی از نمایندگان مجلس درنامه‌ای به رئیس و اعضای مجمع، خواستار بازگرداندن این دو لایحه به مجلس جهت طی کردن مراحل قانونی و جلوگیری از اقدامات خلاف قانون شدند.
زاهدی:
همچنین محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، علت سوال ملی خود از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را وضعیت نامشخص وضعیت استخدامی مربیان قراردادی و مدرسین حق‌التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای باوجود تصویب قانون درخصوص تعیین‌تکلیف آن‌ها عنوان کرد و توضیح داد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای از جنبه‌ای مختلف مدیریتی دچار اشکالات اساسی است و با روند در پیش گرفته شده نگرانی جدی درخصوص آینده‌ای این دانشگاه وجود دارد.
زاهدی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
 تغییر در تیم اقتصادی دولت کافی نیست؛ دولت رویکرد خود را تغییر دهد
زاهدی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: تغییر در تیم اقتصادی دولت امری اجتناب‌ناپذیر است، اما صرف تغییر کافی نیست بلکه باید این تغییرات در رویکرد دولت نیز صورت گیرد.
زاهدی در گفت و گو با بوتیا؛
سرنوشت لایحه تصویب شده CFT در دستان شورای نگهبان/امیدواریم شورای نگهبان قاطعانه این سند خیانت بار را رد کند
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدورایم شورای محترم نگهبان قاطعانه این مصوبه را که در جهت منافع اروپا و آمریکاست و خسارات جبران ناپذیری را به کشور تحمیل می کند، رد کند.
تذکر زاهدی نماینده کرمان و راور به رئیس جمهور و وزرای صنعت و معدن و جهاد کشاورزی /اعتراض به افزایش قیمت اقلام خوراکی
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در نشست روز سه شنبه، 10 مهر ماه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور قرائت شد. زاهدی نماینده کرمان و راور به رئیس جمهور و وزرای صنعت و معدن و جهاد کشاورزی در خصوص افزایش قیمت اقلام خوراکی مورد نیاز مردم و افزایش قیمت و کمبود لاستیک برای کامیون داران تذکر داد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
 خیمه‌های مهربانی در امتداد خیمه‌های حسینی
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به ایثار متجلی در مدرسه عاشورا اظهار داشت که امروز باید تلاش کنیم هر اقدام ما به شکوه قیام اباعبدالله (ع) بیفزاید و این مقدور نخواهد بود مگر اینکه نکته نکته این حماسه بزرگ را به منصه ظهور برسانیم.
حضور پرشور مردم شهرستان های کرمان و راور در مراسمات عزاداری اباعبدالله الحسین. به گزارش سفیر کرمان، زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع هیاتهای مذهبی شهرستان کرمان و راور و بخش های تابعه، در کنار خیل عظیم عاشقان کربلا به عزاداری پرداخت.
با پیگیری زاهدی؛
اختصاص 2 میلیارد و 500 میلیون ریال جهت بررسی میدانی شکاف های رواق و فاضلاب امامزاده حسین جوپار
دکترزاهدی از اختصاص 2میلیارد و 500 میلیون ریال جهت بررسی میدانی شکاف های رواق و فاضلاب امامزاده حسین جوپار خبر داد.
با پیگیری دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان وراور در مجلس:
انجمن حمایت از بیماران پروانه ای در کرمان راه اندازی میشود.
با پیگیری دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان وراور در مجلس مقرر گردید به زودی انجمن حمایت از بیماران پروانه ای در کرمان باحضور افراد حقیقی شامل پزشکان، متخصص،خیرین،پژوهشگران و اساتید مجرب و نمایندگانی از نهادهاوسازمان های مختلف استان راه اندازی شود.
با پیگیری دکترزاهدی؛
سفر معاونت وزارت کشور در رابطه با حضور بی سابقه اتباع بیگانه غیر مجاز و باندهای قاچاق مرتبط در استان کرمان به کرمان
با پیگیری دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور و تذکرهای متعدد به رییس جمهور و وزیر کشور معاونت وزارت کشور در رابطه با حضور بی سابقه اتباع بیگانه غیر مجاز و باندهای قاچاق مرتبط در استان کرمان، فردا به کرمان سفر می کند.
طرح ۲ فوریتی شفافیت فعالیت نمایندگان مجلس با ۱۹۰ امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شد.
دکترزاهدی در توییتی اعلام داشت:
از طرح شفافيت آرای نمايندگان مجلس شورای اسلامی حمايت می کنم
دکترزاهدی در توییتی در رابطه با طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس اظهار داشت:از طرح شفافيت آرای نمايندگان مجلس شورای اسلامی حمايت می کنم
رئیس مجمع جهانی نخبگان و اندیشمندان جهان اسلام:
استراتژی استکبار در حال حاضر ایجاد تنش بین کشورهای جهان اسلام است
زاهدی رئیس مجمع جهانی نخبگان و اندیشمندان جهان اسلام در دومین نشست هم اندیشی اجرای راهبرد دیپلماسی وحدت در جهان اسلام اظهار داشت: استراتژی استکبار در حال حاضر ایجاد تنش بین کشورهای جهان اسلام است.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در توییتی خطاب به رئیس قوه قضائیه:
محاکمه علنی دانه درشت‌های اخلال‌گربازار
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در توییتی خطاب به رئیس قوه قضائیه از وی خواست برای بازگشت اعتمادعمومی به قوه قضائیه،نام قضات متخلفی که امسال محاکمه شدند را اعلام کند.
انتصاب رئیس دفتر نماینده مردم نجیب و عزیزکرمان و راور در مجلس شورای اسلامی
به گزارش سفیر کرمان طی حکمی از سوی دکتر محمد مهدی زاهدی جناب آقای مهدی محبان بعنوان "رئیس دفتر نماینده مردم نجیب و عزیزکرمان و راور در مجلس شورای اسلامی" معرفی گردید.
تصویر/ اسامی نمایندگان امضاء کننده طرح سوال از رئیس جمهور منتشر شد/زاهدی تنها نماینده امضا کننده از استان کرمان
به گزارش سفیر کرمان، نمایندگان مجلس در حالی چهارمین طرح سوال از رئیس جمهور را کلید زدند که این این طرح دارای 92 امضاء و پنچ محور است و باید منتظر بود تا دید این بار نیز هیات رئیسه مجلس از اعلام وصول سوال از رئیس جمهور سر باز می زند یا به آن تن می دهد. نکته قابل توجه این است که از استان کرمان فقط نام زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در بین سوال کنندگان از رئیس جمهور به چشم می خورد.
زاهدی در گفت وگوی مشروح با فارس مطرح کرد:
لزوم استفاده از اقتصاددان‌های برجسته و انقلابی در دولت
رئیس مجمع صنفی اساتید کشور گفت: به روحانی پیشنهاد می‌کنیم در مقابله با تحریم‌ها و توطئه‌های بدعهدان، آرایش جدیدی در تیم سیاست خارجی و اقتصادی شکل دهد و متناسب با رویکرد جدید، تیم دیپلماسی قوی و انقلابی انتخاب کند.
۳۰۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش تا سال ۱۴۰۰ نیاز داریم/ رسانه‌های خارجی به ماجرای آزار و اذیت دانش‌آموزان دامن زدند
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در برنامه تلویزیونی پرسشگر با موضوع «چالش‌های نیروی انسانی آموزش و پرورش»، با اشاره به حادثه آزار و اذیت تعدادی از دانش‌آموزان مدرسه معین تهران، گفت: به محض اینکه از موضوع مطلع شدیم در کمیسیون آموزش و تحقیقات، جلسه‌ای تشکیل شد و مسئولان آموزش و پرورش حضور یافتند و گزارش دادند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خبر داد
واریز حقوق بازنشستگان فولاد تا دهم هر ماه
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده و طی قول مساعد رئیس صندوق فولاد کشور، مقرر شد حقوق بازنشستگان فولاد نهایتا تا دهم هر ماه پرداخت شود.
محمدمهدۍزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از نمایندگان مجلس، از دکترلاریجانی رئیس مجلس خواستار شدند:
رأی‌گیری علنی درخصوص مواد باقی مانده از لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در صحن علنی مجلس
با توجه به تبعات و آثاری که لوایح چهارقلو (لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی) لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم، لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم و لایحه الحاق دولت ایرانبه کنوانسیون پالرمو بر آرمان‌های انقلاب دارد، دکترزاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس به همراه تعدادی از نمایندگان از رئیس‌ مجلس خواستند تا طبق مواد 124 و 1255 آیین‌نامه داخلی مجلس رای‌گیری درخصوص مواد باقی مانده از لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در مجلس به صورت علنی با برگه  انجام شود.
فارس خبر داد:
زاهدی عضو هیات رئیسه مجمع صنفی اعضا هیات علمی دانشگاه‌ها شد
در انتخاباتی که روز گذشته در محل همایش‌های بین‌الملل دانشگاه شهید بهشتی انجام پذیرفت، محمد مهدی زاهدی عضو هیات رئیسه مجمع صنفی اعضا هیات علمی دانشگاه‌ها شد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
برجام برای ما کاری نمی‌کند/ استحکام نظام به مردم‌داری است/حزب جایگاه جدی در کشور ما ندارد
نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام و خروج آمریکا از آن برای ما کاری نمی‌تواند، انجام دهد، استحکام نظام به مردم‌داری است.
واکنش دکترزاهدی به خروج آمریکا از برجام:
آقای روحانی، تغییر تیم دیپلماسی و ترمیم تیم اقتصادی در دستور کاردولت قرار گیرد.
دکترزاهدی رییس کمیسیون آموزش مجلس در واکنش به خروج آمریکا از برجام در صفحه توییتر خود خطاب به رییس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور! حال که آمریکائیها از برجام خارج شده اند، واکنش متناسب با آن در داخل کشور تغییر تیم دیپلماسی و ترمیم تیم اقتصادی دولت است.
محمدمهدی زاهدی خطاب به رییس جمهور گفت:
نه ترامپ برای ما تهدید است نه خروج از برجام، چالش امروز کشور وجود برخی مدیران نالایق و اشرافی گر است
محمدمهدی زاهدی رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس جمهور گفت: آقای روحانی! نه ترامپ برای ما تهدید است نه خروج از برجام. تلگرام و فیس بوک هم مشکل امروز مردم نیست. نرخ ارز و بهای سکه هم اگر بخواهید قابل کنترل است. چالش امروز کشور وجود برخی مدیران نالایق و اشرافی هستند که به مدد لابی گری و زد و بند بر کرسی های قدرت چنبره زده اند.
زاهدی خبر داد:
تامین ۵۰ میلیارد ریال اعتبار جاده چترود- راور- دیهوک
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده و طی نامه «محمداسماعیل حسینی فشمی» معاون تجهيز منابع و امور مجلس معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور، مبلغ ۵۰ میلیارد ریال جهت پرداخت مطالبات جاده چترود- راور- دیهوک اختصاص یافت.
زاهدی در صفحه توییتر خود اظهار داشت:
آمریکائی ها غیرقابل اعتمادند و برجام محکوم به بدعهدی غرب؛
زاهدی رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در صفحه توییتر خود اظهار داشت: آمریکائی ها غیرقابل اعتمادند و برجام محکوم به بدعهدی غرب؛ بگذریم که برجام برای عده ای دلال سیاسی، نون خوبی داشت. قرارداد رنو و پژو باید شفاف شود، نگران مواضع فرانسه هم نباشید...
محمّدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و عضو فراکسیون کارگری مجلس:
کارگران، محور خودکفایی و نماد وفاداری به میهن هستند
محمّدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و عضو فراکسیون کارگری مجلس گفت:کارگران، محور خودکفایی و نماد وفاداری به میهن هستند
گزارش تصویری/بازدید و بررسی هیأت پارلمانی ایران از فضای آموزشی کشور فنلاند/ توجه مدارس فنلاندی به موضوع خلاقیت و نوآوری
گزارش تصویری/بازدید و بررسی هیأت پارلمانی ایران از فضای آموزشی کشور فنلاند/ توجه مدارس فنلاندی به موضوع خلاقیت و نوآوری
زاهدی تشریح کرد:
بازدید و بررسی هیأت پارلمانی ایران از فضای آموزشی کشور فنلاند/ توجه مدارس فنلاندی به موضوع خلاقیت و نوآوری
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تفاوت ها و شباهت های سیستم آموزشی کشور فنلاند را تشریح کرد. پایان پیام
زاهدی اعلام کرد:
جذب یک هزار و 350 عدد تسهیلات بلاعوض به زلزله‌زدگان راور
نماینده مردم کرمان و راور در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان کرد: تعداد یک هزار و 350 عدد تسهیلات بانکی تحت کمک‌های بلاعوض جهت بازسازی منازل آسیب دیده ناشی از زلزله در شهرستان راور جذب شده است.
دکترزاهدی:
گلباف را قطب زعفران جنوب شرق کشور می نمائیم/ اختصاص ۲۵۰۰ میلیون ریال جهت کشت اصولی و ارگانیک زعفران در گلباف
دکترزاهدی رئیس کمیسیون آموزش درجشن باشکوه عید مبعث هیات منتظران ظهور گفت:با پیگیری انجام شده و تفاهم نامه همكاری فی مابين شورای اسلامی گلباف و پژوهشكده ملی زعفران دانشگاه تربت حيدريه، در راستای كاشت اصولی و ارگانيك زعفران، مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در اختیار کارشناسان متخصص کشت زعفران قرار گرفت تا کشت اصولی و ارگانیک زعفران رابه مردم گلباف آموزش دهند و گلباف را قطب زعفران جنوب شرق کشور می نمائیم.
در تماس تلفنی دکترزاهدی با عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور:
واریز بدهی ۴۰۰ میلیارد ریالی بیمه خدمات درمانی فولاد به صورت دوره ای به مراکز درمانی کرمان
با پیگیری های دکتر زاهدی و طی تماس تلفنی با عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور مقرر گردید بدهی ۴۰۰ میلیارد ریالی بیمه خدمات درمانی فولاد به صورت دوره ای به مراکز درمانی کرمان پرداخت شود.
رئیس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس؛
آب روستاهای حرمک و نسک شیرین می شود/اختصاص مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال هم به مدارس بخش شهداد جهت خرید تجهیزات
با خریداری ونصب دستگاه آب شیرین کن با اعتبار بیش از ۶۰۰ میلیون ریال از اول خرداد سال جاری آب روستاهای حرمک و نسک شیرین می شود.
با پیگیری دکترزاهدی و طی درخواست کتبی به وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی؛
عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور فردا به کرمان و راور سفر می کند+تصویرنامه.
در پی حادثه تلخ و دلخراش معدن همکار راور، دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور طی نامه به دکتر ربیعی وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی دررابطه با حضور وی یا نماینده ای جهت رسیدگی به مشکلات آسیب دیدگان و بازدید از خانواده مرحوم صفرزارع و پیگیری حقوق معوق کارگران زغالسنگ استان کرمان نوشته و طی دستور وی مقرر گردید عسکری رئیس صندوق بازنشستگی فولاد کشور به کرمان و راور سفر کند
در نامه کانون بازنشستگان فولاد استان کرمان به نماینده مردم کرمان و راور خواستار شدند:
لغو کامل قرارداد بیمه ملت و واریز اعتبار در ادامه روند قرارداد خدمات درمانی+تصویرنامه
درنامه جمعی از بازنشستگان صنعت فولاد کرمان به نماینده مردم کرمان و راوراظهارداشتند:باتوجه به حضور مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشور، قرارداد بیمه ملت لغو وبه مدت سه ماه بیمه خدمات درمانی تمدید شده است ولی هنوز یک ریال به حساب صندوق واریز نشده است.
باپیگیری دکتر زاهدی:
 بهره برداری از ششمین سیستم دیجیتال بخش گلباف در روستای نسک به زودی
با پیگیری دکترزاهدی و طی توافق صداوسیما و فرمانداری کرمان مقرر گردید به زودی ششمین سیستم دیجیتال بخش گلباف در روستای نسک راه اندازی شود.
با پیگیری دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور:
با پیگیری دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور: تشکیل تیم سه نفره جهت کنترل، ارزیابی و مشخص نمودن آمار استخدامی کارخانه نورد فولاد
با پیگیری دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور تیم سه نفره جهت کنترل، ارزیابی و مشخص نمودن آمار استخدامی کارخانه نورد فولاد تشکیل شد.
دربازدید دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از درمانگاه تامین اجتماعی راور:
درمانگاه تا اوایل تیرماه سال جارۍبه بهره بردارۍوافتتاح می گردد
دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: باپیگیرۍهای انجام شده وطی قول فرماندار و رئیس تامین اجتماعی راور،درمانگاه تا اوایل تیرماه سال جارۍبه بهره بردارۍوافتتاح می گردد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
بهره برداری از خانه های زلزله زده گورک بخش کوهساران تا پایان خرداد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت : تا پایان خردادماه خانه های زلزله زده را به خانواده های آسیب دیده در زلزله کوهساران تحویل میدهیم .
محمدمهدی زاهدی :
حقوق اسفندماه بازنشستگان صنعت فولاد پرداخت گردید/برق شادی در چشمان نگران بازنشستگان زحمتکش صنعت فولاد و زغال سنگ
با پیگیری های مستمر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی علاوه بر پرداخت حقوق معوق اسفند ماه و پاداش عیدی، از شب گذشته پرداخت حقوق اسفندماه بازنشستگان فولاد انجام شد
با پیگیری دکتر زاهدی و طی بیانیه محکم علیه وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی:
حقوق معوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد واریز شد
با پیگیری‌های دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و کانون بازنشستگی فولاد استان و طی بیانیه محکمی که دیروز سه شنبه علیه وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولین مربوطه انجام شد حقوق معوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد واریز شد.
تلاش برای تحقق 75 هزار فرصت شغلی تا سال 1398/ ضرورت راه اندازی کمپین ساماندهی اتباع بیگانه در کرمان
محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه با تشریح اقدامات و پیگیری های انجام شده به پروژه پتروشیمی اشاره داشت و افزود: اقدامات خوبی تاکنون صورت گرفته است و از پنج کارخانه دو کارخانه افتتاح شده و ۷۵۰ میلیون تسهیلات از صندوق توسعه ملی تا سال ۹۷ پرداخت خواهد شد.
تصاویر/نشست خبری رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اصحاب رسانه در کرمان
 جنبش نخبگانی را در استان با محوریت جوانان کرمانی راه اندازی می کنیم
زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و‌ تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارگروه های تخصصی که از گذشته بعنوان بازوان مشورتی نماینده کرمان و راور وجود داشت است عنوان داشت: میخواهیم آنها را به صورت جدی فعال کنیم و ‌جریان و جنبش نخبگانی را در استان با محوریت کرمان راه اندازی کنیم تا بتوانیم جنبش نخبگانی تاثیرگذار داشته باشیم.
پروفسورزاهدی رئیس انجمن سیستم های فازی ایران:
ایران ، رتبه پنجم تولیدات علمی نظریه سیستم‌های فازی را در جهان دارد.
زاهدی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشدار داد:
 وای به حال مسئولینی که دستور واردات کود انسانی را داده‌اند!!
دکترزاهدی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: واردات کود انسانی اگر صحت داشته باشد، مجلس با آن شدیدا برخورد خواهد کرد/ وای به حال آن مسئولینی که چنین تصمیمی را گرفته باشند مگر اینکه سریعا خبر از سوی دولت تکذیب شود و صحت نداشته باشد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
ناوگان اورژانس کرمان فرسوده است /3 آمبولانس به اورژانس کرمان و راور اضافه شد
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: سال‌ها ناوگان اورژانس کرمان فرسوده شده و نیاز به بازسازی و تکمیل دارد و با پیگیری های به عمل آمده 3 آمبولانس به اورژانس کرمان و راور اضافه شد.
دومین کنگره شهداۍدانشجویی استان کرمان برگزارشد.
دومین کنگره شهداۍدانشجویی استان کرمان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر رفیعی و با حضور دکتر زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس، نمایندگان استان در مجلس خبرگان رهبری، خانواده های معزز شهدا و جمعی از مسئولین استانی و کشوری در حسینیه ثارالله کرمان برگزارشد.
با حضور زاهدی رییس کمیسیون آموزش مجلس:
از بانوان مدال آور و افتخار آفرین کاراته کار کرمانی تجلیل شد
به همت کارگروه مشورتی ورزش و جوانان دفتر ارتباطات مردمی دکترزاهدی نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و به مناسبت کسب مدال های پرافتخار و موفقیت های اخیر، از بانوان کاراته کار سبک سی شین کیوکوشین استان کرمان در محل پارک مادر با اهدا لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.
طی درخواست کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان از زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
عدم پرداخت حقوق بهمن، اسفند و عیدی پایان سال96 /عدم ارائه خدمات پزشکی توسط مراکز پزشکی و درمانی/ بدهی ۳۵ میلیاردتومانی به مراکزپزشکی در کرمان
طی درخواست کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان از زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس عدم پرداخت حقوق بهمن، اسفند و عیدی پایان سال96، عدم ارائه خدمات پزشکی توسط مراکز پزشکی و درمانی و بدهی ۳۵ میلیاردتومانی به مراکزپزشکی در کرمان خواستارشد.
با حضور دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس":
گزارش تصویری/افتتاحیه مسابقات فوتبال نوجوانان و جوانان استان کرمان
افتتاحیه مسابقات فوتبال نوجوانان و جوانان استان با حضور دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون آموزش مجلس، جمعی از مسئولین استان و تیم های منتخب فوتبال استان در شهرکرمان برگزار شد.
دکتر زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در مراسم یادواره شهدای اللّه آباد کرمان:
دشمن از برگزاری یادواره هاۍشهدا و پیروی از راه شهدا توسط مردم ایران می ترسد+تصویر
زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در مراسم یادواره شهدای اللّه آباد کرمان گفت:دشمن از برگزاری یادواره هاۍشهدا و پیروی از راه شهدا توسط مردم ایران می ترسد.
دیدار صمیمی با سه خواهر مبتلا به بیماری پروانه ای حاد در کرمان
در دیداری که محمدمهدۍزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس به همراه مدیرکل بهزیستی استان کرمان، معاون دانشگاه علوم پزشکی و نماینده کمیته امداد امام خمینی(ره) و صداوسیما کرمان با سه خواهر مبتلا به بیماری پروانه ای حاد بعمل آمد، مشکلات آنها بررسی گردید.
با حضور دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
گزارش تصویری/ افتتاح مرکز مدیریت حوادث و فوریت هاۍپزشکی کرمان، بزرگترین و مجهزترین مجموعه مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور
مرکز مدیریت حوادث و فوریت هاۍپزشکی کرمان، بزرگترین و مجهزترین مجموعه مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور افتتاح شد. بزرگترین و مجهزترین مجموعه مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور با حضور دکترزاهدی رئیس کمیسیون اموزش مجلس، دکترحق دوست معاون برنامه ریزی وزارت بهداشت، دکترایازی معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت، دکترکولیوند رئیس مرکز فوریتهای پزشکی و اورژانس کشور، دکتررشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دکترعارفی نماینده ولی فقیه دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مدیران گروههای پزشکی، روسای شبکه های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان های خصوصی استان با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال افتتاح شد.
با حضور دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
گزارش تصویری/مراسم افتتاح مرکز پرتودرمانی و پزشکۍهسته ای با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال و به متراژ ۲۰۰۰ متر مربع
مرکز پرتو درمانی و پزشکی هسته ای با حضور دکترزاهدی رئیس کمیسیون اموزش مجلس، دکترحق دوست معاون برنامه ریزی وزارت بهداشت، دکترایازی معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت، دکترکولیوند رئیس مرکز فوریتهای پزشکی و اورژانس کشور، روسای شبکه های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان های خصوصی استان با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال وبه متراژ ۲۰۰۰ متر مربع افتتاح شد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی:
کاهش سهم مالیاتی استان کرمان پیگیری می‌شود/ نظام مدیون اصناف است+تصویر
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کاهش سهم مالیاتی استان کرمان را پیگیری می‌کنیم گفت: از افزایش سهم مالیاتی استان کرمان گلایه‌مندیم و آن را در صحن علنی مجلس نیز مطرح کردیم
گزارش تصویری/ افتتاح پروژه آسفالت روستای فرح آباد کرمان
پروژه ۲۵۰۰ متری آسفالت روستای حجت آباد(فرح آباد) کرمان با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال باحضور حجت الاسلام و المسلمین علیدادی نماینده ولی فقیه ، زاهدی رییس کمیسیون آموزش مجلس، بخشدار مرکزی کرمان و جمعی از مسئولین استان، شهرستان و روستا افتتاح شد.
گزارش تصویری/ آئین کلنگ زنی پروژه گردشگری قنات جهانی گوهرریز با اعتبار ۵ میلیارد ریال
باحضور دکترزاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس، سرداربنۍاسدۍفر فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان، فرمانده نیروی انتظامی کرمان،نماینده ولی فقیه، شهردار وجمعی از مسئولین استان و شهر، کلنگ زنی پروژه گردشگری قنات جهانی گوهرریز شهر جوپار با اعتباری بالغ بر ۵ میلیاردریال انجام شد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی
فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای ترمینال فرودگاهی کرمان/وضعیت فرودگاه کرمان در شان مردم استان نیست
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت:طی نشستی که امروز با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی، رزم‌حسینی استاندار کرمان، عر‌ب‌نژاد مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان، مهابادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های ایران برگزار شد، مقرر شد برای تسریع احداث فرودگاه بین‌المللی کرمان طی حداکثر دو هفته فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای پروژه بزرگ ترمینال فرودگاهی کرمان اعلام شود.
گزارش تصویری/زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در حاشیه بازدید رییس جمهور از روستای زلزله زده گورک راور به خبرنگار فارس اظهارداشت؛
 اسکان دائمی تمامی خانواده های زلزله زده بخش کوهساران راور و کوهبنان تا تیرماه سال آینده
گزارش تصویری/ در پی درخواست رزم حسینی استاندار و تذکرات زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، در رابطه با وضعیت نابسامان مردم زلزله زده گورک شهرستان راور:
رئیس جمهور ازمنطقه کوهساران راور بازدید و به مشکلات رسیدگی شد
در پی درخواست رزم حسینی استاندار و تذکرات زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، در رابطه با وضعیت نابسامان مردم زلزله زده گورک راور،صبح امروز رئیس جمهور ازاین منطقه بازدیدوبه مشکلات رسیدگی شد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خواستار شد
 دستور ویژه برای بیماران صعب‌العلاج بازنشسته فولاد/4 هزار نفر بیمار صعب‌العلاج بازنشسته فولاد داریم
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت بازنشستگان فولاد گفت: وضع جسمی بازنشستگان فولاد و زغال به دلیل اینکه سال‌ها در معدن کار کرده‌اند، خوب نیست، 4 هزار نفر بیمار صعب‌العلاج بازنشسته فولاد داریم که باید به آنها رسیدگی شود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس :
کرمان آب می‌خواهد/صدای ما برای ساماندهی اتباع بیگانه به‌جایی نمی‌رسد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: کرمان آب می‌خواهد و تشنه است و در این زمینه باید پروژه‌ها به خوبی و سریع عملیاتی شود، تونل انتقال آب چند ماه تعطیل شده و 650 کارگر بیکار شدند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
 افتتاح سالن ورزشی چند منظوره کارگران شهرستان راور با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از افتتاح سالن ورزشی کارگران شهرستان راور با حضور ربیعی وزیر کار و تعاون و رفاه اجتماعی با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال خبرداد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی درمانگاه تامین اجتماعی راور/افتتاح درمانگاه در اردیبهشت ماه طی قول دکترفخر معاون درمان تامین اجتماعی استان
زاهدی نماینده کرمان و راور در بازدید ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی استان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان از درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان راور، از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی و افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی راور تا اردیبهشت ماه سال جاری طی قول دکترفخر معاون درمان تامین اجتماعی استان خبرداد.
ادای احترام به مقام شامخ شهداۍدفاع مقدس
در ابتدای سفر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس به همراه جمعی مدیران استان و شهرستان به شهرستان راور به مقام شامخ شهداۍدفاع مقدس ادای احترام شد.
با پيگيری شورای اسلامی شهر گلباف و با حمايت دکتر زاهدی نماينده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
تفاهم نامه همكاری فی مابين شورای اسلامی گلباف و پژوهشكده ملی زعفران دانشگاه تربت حيدريه در راستای كاشت اصولی و ارگانيك زعفران در گلباف منعقد گرديد.
با پيگيری شورای اسلامی شهر گلباف و با حمايت دکتر زاهدی نماينده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تفاهم نامه همكاری فی مابين شورای اسلامی گلباف و پژوهشكده ملی زعفران دانشگاه تربت حيدريه در راستای كاشت اصولی و ارگانيك زعفران در گلباف منعقد گرديد.
در نشست دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با معاون وزیر راه وشهرسازی،مدیرعامل هواپیمایۍماهان ومدیرکل حوزه ریاست وزارت راه وشهرسازی:
پیگیرۍ رفع موانع احداث ترمینال فرودگاه بین المللۍکرمان و تسریع درجهت احداث انجام شد.
در نشستی که دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با معاون وزیر راه وشهرسازی،مدیرعامل هواپیمایۍماهان ومدیرکل حوزه ریاست وزارت راه وشهرسازی داشت رایزنی هایی جهت پیگیرۍ رفع موانع احداث ترمینال فرودگاه بین المللۍکرمان و تسریع درجهت احداث آن انجام شد.
زاهدی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
اجرای قانون جامع حمایت از معلولین را خواستار شد
زاهدی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طی نامه ای کتبی به معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش خواستار اجرای قانون جامع حمایت از معلولین شد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خبر داد
سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری برای توسعه مجتمع فولاد کرمان/ایجاد ۳ هزار فرصت شغلی بصورت مستقیم
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از توافق بر سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری میدکو از محل صندوق توسعه ملی برای توسعه مجتمع فولاد بوتیای کرمان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح توسعه، ۳ هزار فرصت شغلی به‌صورت مستقیم برای جوانان ایجاد می‌شود،
رئیس کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با فارس خبر داد
پیش‌بینی حداقل 3 هزار میلیارد تومان درآمد جدید برای آموزش و پرورش در بودجه 97
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: بودجه‌ آموزش و پرورش در سال 97 هرچند راضی کننده نیست اما بهتر از لایحه‌ای است که دولت به مجلس فرستاده بود و در بررسی مجلس، حداقل 3 هزار میلیارد تومان درآمد جدید برای آموزش و پرورش پیش‌بینی شد.
رئیس کمیسیون آموزش مجلس:
قوه قضائیه دادگاه مفسدان اقتصادی را علنی برگزار کند
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قوه قضائیه دادگاه مربوط به مفسدان اقتصادی را علنی برگزار کند گفت: قوه قضائیه اگر برای برگزاری علنی دادگاه مفسدان اقتصادی نیازمند قانون است طرح دوفوریتی به مجلس ارائه دهد و مجلس آماده همکاری است.
در دیدار زاهدی و رزم حسینی با وزیر نفت:
موافقت اصولی با طرح و صدور نامه اولویت پتروشیمی فجر کرمان/صنعت پتروشیمی فجر کرمان در مسیر توسعه
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه‌ای که به اتفاق استاندار کرمان با وزیر نفت داشتیم، درخواست موافقت اصولی با طرح و صدور نامه اولویت پتروشیمی فجر کرمان را اعلام داشتیم که وزیر نفت با این موارد موافقت کرد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
واگذاری پنج هکتار زمین جهت احداث گلخانه هیدروپونیک در راور/ اشتغالزایی حداقل ۴۰ نفر از جوانان راوری به صورت مستقیم
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از واگذاری پنج هکتار زمین جهت احداث گلخانه هیدروپونیک به بنیادبرکت شهرستان راور جهت اشتغالزایی حداقل ۴۰ نفر از جوانان راوری خبر داد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خبر داد:
انتقال سند منازل بافت فرسوده شهر راین به نام ساکنان/آغاز عملیات اجرایی راه راین - گلزار به‌زودی
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده مقرر شد، مسکن و شهرسازی با همکاری شهرداری راین نسبت به واگذاری و انتقال سند به ساکنان منازل بافت فرسوده شهر در راستای مقاوم‌سازی اقدام کند.
حضور رئیس کمیسیون آموزش مجلس صورت گرفت
رونمایی از سند هویتی شهید دانشجو «حمیدرضا واعظی‌زاده» در کرمان
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از سند هویتی شهید دانشجو «حمیدرضا واعظی‌زاده» دانشجوی رشته ریاضی دانشگاه شهید باهنر کرمان رونمایی کرد.
زاهدی:
عملکرد امور مالیاتی کرمان در گرفتن مالیات به صلاح استان نیست
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عملکرد امور مالیاتی کرمان نارضایتی‌های زیادی ایجاد کرده است گفت: این نحوه عملرد به صلاح کشور و استان نیست که با فشردن گلوی مردم، مالیات گرفت.
گزارش تصویری/آئین ملی بزرگداشت شخصیت علمی تربیتی آیت الله هاشمی رفسنجانی
آیین ملی بزرگداشت شخصیت علمی تربیتی آیت الله هاشمی رفسنجانی در کرمان و با حضور مسئولین استان و خانواده معظم ایشان برگزار گردید. در این مراسم از تمبر و کتاب چیستی و چگونگی تربیت در اندیشه آیت الله هاشمی رفسنجانی رونمایی شد
 گزارش تصویری خروش مردم دیار کریمان در حمایت از انقلاب و رهبری
مردم بصیر دیار کریمان امروزدر اقصی نقاط استان پهناور با حضور در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر جلوه ای با شکوه از بصیرت خود را جلوه گر شدند.
با دولت برای حل مشکلات مردم همراهی می کنیم
به گزارش خبرگزاری ایسنا- محمد مهدی زاهدی با تشریح جلسه روسای کمیسیون های تخصصی مجلس با رئیس جمهور گفت: در این جلسه هر کدام از روسای کمیسیون ها مسائل مرتبط با حوزه تخصصی و همچین مسائل ملی را مطرح کردند و تاکید شد مشکلات چدی که در کشور وجود دارد باید با همدلی حل شود.
زاهدی خبر داد:
تحصیل دانشگاهی معلولان رایگان شد
به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نمایندگان مجلس امروز با تصویب ماده‌ای از طرح حمایت از معلولان مقرر کردند آموزش عالی در واحدهای آموزشی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، علوم، بهداشت و دیگر دستگاه‌های دولتی و نیز دانشگاه آزاد و سایر مراکز آموزش عالی غیردولتی برای معلولان رایگان باشد.
گزارش تصویری/ نشست مشترک اعضای کمیسیون آموزش مجلس و رؤسای دانشگاه های کشور
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جمعی از رؤسای دانشگاه‌های برتر کشور روز دوشنبه 4دی ماه با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پاره‌ای از مشکلات مالی حوزه آموزش عالی را مطرح کرده و خواهان توجه نمایندگان مجلس به این مشکلات در بودجه سال 97 شدند.
پس از رخ دادن زلزله ۵.۲ ریشتری در کوهبنان
گزارش تصویری/بازدید زاهدی و جانشین ستاد مدیریت بحران استان از منطقه زلزله زده فیض آباد
به گزارش خبرنگار فارس در راور، محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور به همراه موسوی معاون استاندار و جانشین ستاد مدیریت بحران استان، فرماندار شهرستان راور، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین از منطقه فیض آباد بازدید و به وضعیت مردم منطقه رسیدگی کردند .
زاهدی در مراسم سالروز حمل و نقل و رانندگان و روز راهدار:
حمـل و نقـل كـارآمـد زمينـه سـاز پیشرفت ایران اسلامی
به گزارش سفیر کرمان محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور با حضور در آئین گرامیداشت ۲۶ آذرماه سالروز ملی حمل و نقل و رانندگان و یکم دی ماه روز راهدار از تلاشگران صنعت حمل و نقل و راهداران بلند همت و رانندگان پرتلاش جاده ای تقدیر نمود .
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس :
طرح «تأمین مالی پرداخت مستمری بازنشستگان فولاد» باقید دو فوریت تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد
محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در دیدار جمعی از بازنشستگان فولاد گفت:به منظور تامین مالی لازم برای پرداخت مستمری بازنشستگان صنعت فولاد، طرح دو فوریتی متمم بودجه سال ٩٦ را تقدیم هیأت رئیسه مجلس نمودیم.وی اظهار امیدواری کرد با تصویب این طرح دوفوریتی، هرچه سریع تر بتوان اقدام عاجل برای رفع مشکلات بازنشستگان فولاد برداشت.
گزارش تصویری و خبری بازدید وزیر ارتباطات از مناطق زلزله زده
پیرو مذاکرات زاهدی نماینده کرمان و راور با وزیر ارتباطات در زمینه اختلال خطوط تلفن همراه در مناطق محروم و زلزله زده استان کرمان، آذری جهرمی به کرمان سفر و به اتفاق استاندار و نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از مناطق زلزله زده بادید بعمل آورد.
 گزارش تصویری/ بازدید وزیر ارتباطات، استاندار و نمایندگان مردم کرمان و راور از مناطق زلزله زده راور
پیرو مذاکرات زاهدی نماینده کرمان و راور با وزیر ارتباطات در زمینه اختلال خطوط تلفن همراه در مناطق محروم و زلزله زده استان کرمان، امروز آذری جهرمی، رزم حسینی، زاهدی و پورابراهیمی از این مناطق بازدید داشتند.
با پیگیری زاهدی نماینده کرمان و راور و رزم حسینی استاندار:
تالار مرکزی کرمان تأمین اعتبار شد
با پیگیری زاهدی نماینده کرمان و راور و رزم حسینی استاندار، پروژه بزرگ تالار مرکزی کرمان که محل تجمع اصحاب فرهنگ و هنر خواهد بود و از سال ۸۸ ساخت آن آغاز شده بود و اجرای آن ۸۷ درصد پیشرفت داشته ولی بدلیل مشکل عدم تأمین مالی چند سال عملیات اجرایی آن دچار وقفه و کُندی شده بود، مجدد با انجام تشریفات مناقصه و انتخاب پیمانکار با قراردادی معادل ۱۵۰ میلیارد ریال مجددا عملیات اجرایی اتمام این پروژه مهم که همواره مطالبه اهالی فرهنگ و هنر بوده است، از سر گرفته شد .
زاهدی در تذکر شفاهی:
دولت جلسه اضطراری بحران کشور را در منطقه زلزله‌زده کرمان برگزار کند/ نیاز فوری به 550 میلیارد تومان اعتبار
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد مهدی زاهدی در نشست علنی روز چهارشنبه، 22 آذرماه مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: زلزله کرمان و راور و پس لرزه های دائمی موجب ترس و اضطراب مردم منطقه شده است تا جاییکه مدارس و بسیاری از مراکز عمومی به ناچار تعطیل هستند لذا از دولت انتظار داریم جلسه اضطراری بحران کشور را با حضور رئیس جمهور یا معاون اول و وزرا و دیگر مقامات در کرمان برگزار کنند.
زاهدی در نطق میان دستور خطاب به دولت:
 با چه منطقی در شرایط رکود برای دریافت مالیات به بازاریان و تولیدکنندگان فشار می آورید؟ به چه دلیلی به حساب های شخصی مردم سرک می کشید؟
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه 19 آذر در نطق میان دستور در صحن علنی پارلمان،ضمن انتقاد به بدلیل فشار مالیاتی به بازاریان و تولیدکنندگان، خطاب به دولت اعلام داشت: 2 هزار واحد صنفی در کرمان به دلیل فشارهای مالیاتی تعطیل شده اند، چرا به داد مردم و کسبه نمی رسید؟ با چه منطقی در شرایط رکود برای دریافت مالیات به بازاریان و تولیدکنندگان و تجار فشار می آورید؟ به چه دلیلی به حساب های شخصی مردم سرک می کشید؟
گزارش تصویری/راهپیمایی و تظاهرات ضدصهیونیستی کرمانیها در اعتراض به اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی
راهپیمایی اعتراضی اقشار مختلف مردم کرمان در محکومیت اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی امروز پس از اقامه نمازجمعه برگزار شد و با صدور قطعنامه‌ای به کار خود پایان داد.
گزارش تصویری/نماز وحدت آفرین جمعه کرمان با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی و سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی
سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در خطبه‌های عبادی-سیاسی جمعه این هفته کرمان اظهار داشت: امروز شاهد هستیم حتی کسانی که ظاهر دینی ندارند، اما دلبستگی شدیدی به رهبری و انقلاب دارند، که معمولا در یک چهارچوب طبیعی این اتفاق نباید رخ دهد و گذشت زمان باید بین نسل ها فاصله به وجود بیاورد اما در ایران این چنین نیست
زاهدی:
با همه وجود تا رفع كامل مشكلات مردم زلزله زده همراه و كنار آنها هستم
محمد مهدي زاهدي نماينده مردم نجیب کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با حضور مجدد در جمع مردم زلزله زده منطقه هجدک-راور از توابع استان كرمان گفت: با همه وجود تا رفع كامل مشكلات مردم همراه و كنار آنها هستم و از همه مسئولان و مديران اجرايي استان و كشور مي خواهم كه با تمام توان مسائل و مشكلات مردم زلزله زده منطقه را رفع نمايند.
تقدیر از برگزیدگان جایزه مصطفی (ص)
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، برندگان جایزه مصطفی(ص)، معتبرترین جایزه علمی جهان اسلام، با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر محمدمهدی زاهدی رییس کمیسیون آموزش مجلس، دکتر علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، دکتر عبدالسلام المجالی رئیس آکادمی علوم جهان اسلام، پروفسور مورنسی رییس فرهنگستان علوم جهان، پروفسور مجید سمیعی پزشک و جراح مغز و اعصاب ایرانی و جمعی از دانشمندان و شخصیت های برجسته جهان اسلام مورد تقدیر قرار گرفتند.
با پیگیری های زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس صورت گرفت:
بازسازی 5 باب مدرسه در مناطق زلزله زده راور
پس از زلزله منطقه هجدک راور که منجر به خسارت به برخی از مدارس شهرستان منطقه شد با هماهنگی صورت گرفته توسط محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، نظرپور معاون وزیرآموزش و پرورش و رجایی رییس سازمان نوسازی مدارس کشور از وضعیت مدارس مناطق زلزله زده بخش مرکزی و کوهساران شهرستان راور بازدید بعمل آوردند و مقرر گردید 5 باب مدرسه در شهرستان راور بازسازی شود.
فشار به اصناف و بازاریان در شرایط رکود، خیانت به کشور است
به گزارش سفیر کرمان در نشست هیات رئیسه اتاق بازرگانی استان کرمان با مجمع نمایندگان استان کرمان، زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور و اداره کل مالیاتی استان بدلیل فشار به اصناف و بازاریان گفت: در شرایط رکود برای رونق اقتصادی باید بخش های تولیدی و بازار را تقویت کرد نه با اخذ مالیاتهای هنگفت، کمر تولید را شکست.
 گزارش تصویری/ حضور رزم حسینی استاندار و زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در کانون زلزله
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور ضمن دیدار با مردم و بازدید از منطقه زلزله زده هجدک گفت: همه وظیفه داریم نیاز‌های ضروری مردم زلزله زده را برآورده کنیم و این حق طبیعی آنهاست. زاهدی افزود به لطف خدا و مقاوم سازی و بازسازی منازل مسکونی در طی سالهای گذشته شاهد هیچگونه تلفات انسانی نبوده ایم.
محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در پیام تبریک هفته بسیج:
بسیج، بعنوان بهترین سبک یک جامعه اسلامی امروز در فراسوی مرزهای جغرافیایی مورد استقبال واقع شده است
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شو ای اسلامی، در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت. زاهدی بابیان اینکه بسیج، بهترین سبک یک جامعه اسلامی است، افزود: امروز آرمان های بسیج بعنوان تفکری الهام بخش در فراسوی مرزهای جغرافیایی مورد استقبال واقع شده است.
پیام دکتر زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و نماینده ی مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به رهبر معظم انقلاب و رزمندگان اسلام:
تدابیر عالمانه رهبری، هوشمندی مرجعیت شیعه و علماء اهل تسنن،رشادت های مجاهدان و فرماندهان سرافراز ، عوامل پیروزی جبهه حق و نابودی صهونیسم تکفیری
دکتر زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و نماینده ی مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در درپیامی پیروزی رزمندگان جبهه ی مقاومت در برابر گروهک تکفیری داعش را به رهبر معظم انقلاب و رزمندگان اسلام تبریک گفت.
تذکر محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور به وزیر اقتصاد
دریافت مالیات خارج از مصوب مجلس از اصناف و تجار استان کرمان قابل قبول نیست
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی روز دوشنبه، 29 آبان ماه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی از جمله تذکر محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور به وزیر اقتصاد و دارایی به دلیل دریافت مالیات خارج از مصوب مجلس از اصناف و تجار استان کرمان قرائت شد.
گزارش تصویری/ بازدید رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از نمایشگاه رسانه های دیجیتال
محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه رسانه های دیجیتال اعلام داشت:سامانه «سما» مبنای خوبی برای ارتقای سواد رسانه ای می تواند باشد و بدون شک پیرامون این امر مردم می توانند در یک فضای امن، سالم و ایمن از فضای مجازی استفاده کنند.
گزارش تصویری/ افتتاح نمایشگاه شهدای شاخص اهل سنت سیستان و بلوچستان از دوران دفاع مقدس تا دفاع از حرم
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا نمایشگاه شهدای شاخص اهل سنت سیستان و بلوچستان از دوران دفاع مقدس تا دفاع از حرم، با حضور دکتر زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و شماری از مسئولان استانی در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زاهدان افتتاح شد.
زاهدی در دیدار با رئیس ستاد اجرای فرمان امام(ره):
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی با مخبر دزفولی رئیس ستاد اجرای فرمان امام(ره) و عارف نوروزی رئیس بنیاد برکت دیدار و گفت و گو کرد.
با تصویب اساسنامه اتحادیه‌های جهانی تقریب نخبگان جهان اسلام
 «محمدمهدی زاهدی» اولین رئیس اتحادیه نخبگان و اندیشمندان مجمع جهانی تقریب مذاهب جهان اسلام شد
در جریان نشست نمایندگان جوامع علمی و نخبگان جهان اسلام در تهران و پس از تعیین اعضای هیات موسس اتحادیه جهانی تقریب نهاد اندیشمندان جهان اسلام، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و رنیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به اتفاق آرا به عنوان رئیس این مجمع انتخاب شد.
زاهدی نماینده کرمان و راور:
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد‌مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در آئین افتتاح پایگاه مقاومت بسیج مهندسین شهید حسین بادپا با اشاره به اینکه آرمان‌خواهی سپاه لرزه بر جان دشمنان نظام انداخته است گفت: تاریخچه تشکیل سپاه سراسر خیر و برکت برای مردم و نظام اسلامی بوده است و ما به همه نیروهای مسلح نظام احترام می‌گذاریم و قدردان همه آنها هستیم .
گزارش تصویری/ مراسم گرامیداشت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه علمی کاربردی
مراسم گرامیداشت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور محمدمهدی زاهدی و مسعود پزشکیان نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم، محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در سالن اجلاس سران برگزار شد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور
حضور ۲ میلیون اتباع غیرمجاز در کشور/ خواب وزارت رفاه در به کارگیری اتباع توسط کارفرمایان/تعلل وزارت کشور در ارائه لایحه ساماندهی اتباع بیگانه
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با یادآوری حضور ۲ میلیون اتباع غیرمجاز در کشور، از تعلل وزارت کشور در ساماندهی اتباع بیگانه انتقاد کرد.
زاهدی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
 بررسی رانت‌خواری در صندوق ذخیره فرهنگیان به 4 سال زمان نیاز دارد/ اختلاف‌نظر در گزارش کمیته تفحص از پرونده تحصیلی فریدون
محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه حجم زیاد کار منجر به طولانی شدن زمان تکمیل گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان شده است، گفت: صندوق ذخیره دارای هولدینگ‌های متعددی است که هر کدام دارای شرکت‌های گوناگون و این شرکت‌ها نیز شامل شرکت‌های اقماری هستند لذا بررسی کامل این زنجیره، نیاز به زمان زیادی دارد.
زاهدی نماینده کرمان و راور در مجلس:
 انتقال آب/ساماندهی اتباع بیگانه غیرقانونی/اشتغال جوانان الویت های کاری در دوره دهم نمایندگی مردم
به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدمهدی زاهدی" در نشست خبری با اصحاب رسانه در کرمان، الویت های پیگیری وکاری خود در استان کرمان را در دور دهم مجلس شورای اسلامی را موضوعات پیگیری انتقال آب به کرمان، ساماندهی اتباع بیگانه غیرقانونی، راه اندازی کارخانه های مولد همچون پتروشیمی برای اشتغال جوانان اعلام کرد.
زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس و نماینده مردم کرمان و راور
اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار جهت تعمیر ماشین آلات راهداری شهرستان راور کرمان
رزاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته از طریق معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور مبلغ یک میلیاردریال اعتبار جهت تعمیربلدوزر و ماشین آلات راهداری شهرستان راور کرمان اختصاص داده شد.
محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پیامی به مناسبن روز پزشک:
روزپزشک روز اخلاق ابن سینایی است
جامعه ی کوشا و فداکار پزشکی ،به ویژه در خاک مقدس ایران زمین به واسطه ی حضورقهرمانانه ای که در صحنه های حساس انقلاب، دفاع مقدس، ونیز عرصه ی دفاع از حریم امامت ونبوت داشته ، دِین بزرگی برگردن آحاد این جامعه دارد.
حمد مهدی زاهدی در سومین جشنواره گیاهان دارویی در گلباف کرمان:
احداث جاده بیدوئیه بخش گلباف در آینده نزدیک
به گزارش خبرگزاری سفیر کرمان، محمد مهدی زاهدی در سومین جشنواره گیاهان دارویی با محوریت ترخون در گلباف کرمان با یاد شهدای دولت و تبریک آغاز هفته دولت اظهار داشت: امیدواریم راه شهدا سرلوحه کارهای دولتمردان و مسوولان باشد.
زبان و ادبیات فارسی، ظرفیت مشترک دو کشور ایران و ارمنستان برای تقویت روابط علمی و فرهنگی
نشست اعضای انجمن ادبی "حافظ" کشور ارمنستان و گروهی از دانشجویان فارسی آموز کشور ارمنستان با حضور محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و رئیس هیات پارلمانی ایران در سفارت ایران و در شهر ایروان پایتخت ارمنستان برگزار و راهکارهای گسترش فرهنگ و ادبیات ایرانی بررسی شد.
زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
وام ۱۰۰ میلیارد تومانی به اسم یک کارتن خواب در صندوق ذخیره فرهنگیان
زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از اخذ وام ۱۰۰ میلیارد تومانی به اسم یک کارتن خواب در صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.
زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در بین جمعی از اصناف تهران:
باید مالیات اصناف وبنگاهها عادلانه وغیر قابل تبعیض باشد
به گزارش سفیر کرمان، زاهدی عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با اعلام اینکه وضعیت اقتصادی کشور مناسب نیست اعلام داشت:برای برون رفت از این وضعیت باید مالیات اصناف و بنگاههای اقتصادی عادلانه و غیر قابل تبعیض باشد و از فرار مالیاتی دانه درشتها که باعث ورشکستگی اصناف و مشاغل دیگر میشود جلوگیری کرد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
 توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر در برنامه ششم توسعه
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در بحث برنامه ششم توسعه به این بُعد عدالت اجتماعی در حوزه توانمندسازی و توجه به اقشار آسیب پذیر عنایت کرده است.
با پیگیری رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی انجام پذیرفت;
 لغو رأی دیوان عدالت اداری و اجرای آزمون واحد تحصیلات تکمیلی در کشور
با پیگیری محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و دستور ریاست محترم قوه قضائیه، رأی دیوان عدالت اداری در کمتر از 48 ساعت اصلاح گردید و آزمون واحد تحصیلات تکمیلی در کشور برگزار می گردد.
زاهدی در پیامی؛
 روز دانشجو مبدأ حرکت و حیات سیاسی دانشجویان انقلابی
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عبرت‌های امروز و تکرار خیانت‌های استعمار را بهترین دلیل برای تداوم راهی دانست که حماسه خونبار ۱۶ آذر پیش‌روی جنبش دانشجویی ایران قرارداده است.
پیام زاهدی به مناسبت روز سیزده آبان مطرح کرد؛
 جوانان این سرزمین یاوران پایدار و استوار ولایت
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و رییس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی طی پیامی یوم الله سیزدهم آبان ماه را روزی دانست که جوانان و فرزندان آگاه ملت به لطف دیانت، بصیرت وشجاعت مثال زدنی خویش رقم زده و جهان و جهانیان را به تعظیم در برابر جوشش و خروش اسلامی و انقلابی وا داشتند.
 جلسه 787 شورای عالی انقلاب فرهنگی+گزارش تصویری
جلسه شورای عالی ‏انقلاب فرهنگی به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی برگزار گردید. روحانی با اشاره به سالروز 13 آبان عنوان داشت: پیوند مردم، دانشجویان و دانش آموزان با نهضتی که حضرت امام ‏خمینی (ره) آغاز کرد، عکس العمل طبیعی ملت در برابر استکبار و استبداد بود و 13 آبان را ‏به جنبش ملی و اجتماعی علیه مظاهر استعمار تبدیل کرد.‏
زاهدی در سفر استانی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات به استان سیستان و بلوچستان:
سیستان سرزمین استعدادهای پنهان و محدودیت های آشکار/عزم جزم برای حمایت از نخبگان در مناطق محروم
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس به ریاست محمدمهدی زاهدی رئیس این کمیسیون در سفر خود استان سیستان و بلوچستان و با حضور در شهرهای زابل، زهک، سراوان، هیرمند و زاهدان از مراکز آموزشی در دو حوزه آموزش عالی و آموزش و پرورش این استان بازدید کردند.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خبر داد:
پیشرفت 60 درصدی احداث کارخانه نورد فولاد راور
محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفتهمراحل احداث پروژه کارخانه فولاد راور از پیشرفت قابل قبولی برخوردار است و امیدواریم با آغاز به کار این کارخانه و اشتغال جوانان بومی بخشی از مشکل بیکاری منطقه مرتفع گردد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
پالایشگاه خون در کرمان احداث می‌شود
محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته در یک سال گذشته کار بسیار بزرگی در کرمان رقم خورد و شاهد آن خواهیم بود تا یک ماه آینده کلنگ احداث پالایشگاه خون در کرمان که یکی از بزرگترین خدمات بهداشتی در کشور است به‌ زمین زده شود.
زاهدی در نطق میان دستور:
شروع مجدد ساخت درمانگاه تامین اجتماعی راور/برطرف کردن نقاط کور جاده ای کرمان و راور/آسیب جدی درآب رسانی به مردم کرمان و راور
زاهدی در نطق میان دستورگفت:متوقف شدن ساخت درمانگاه تامین اجتماعی راور،وجود نقاط کور جاده ای کرمان و راور وآسیب جدی درآب رسانی به مردم کرمان و راورازمشکلات جدی حوزه انتخابیه است.
لزوم واکنش به توطئه های منادیان شیعه انگلیسی/وزارت علوم سیاسی‌بازی را کنار بگذارد و با عقلانیت و درایت عمل کند
رییس کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس در خصوص اختلاف افکنی جریان خاص وابسته به لندن نشینان، شناساندن این جریان که ساخته و پرداخته استکبار هستند و موجب اختلاف در بین امت اسلامی شده از اهمیت فراوانی برخوردار است،وی اعلام داشت این جریان تمام تلاش خود را در ماه های گذشته متمرکز بر دامن زدن اختلاف بین شیعه و سنی کرده است لذا بایستی با این توطئه مقابله کرد و بهترین آن حضور علما و آگاهی بخشی توسط آن‌ها است.
زاهدی در نطق میان دستور:
 دولت درخصوص وضعیت اقتصادی و معیشتی فرهنگیان حساسیت به خرج دهد
رییس کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس از دولت خواست در قبال بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی فرهنگیان، بازسازیی و بهسازی بیش از ۲۰هزار کلاس درس در معرض تخریب و صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه حساسیت به خرج داده و با متخلفان برخورد جدی کند.
پیام رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
 دفاع مقدس آئینه ی تمام نمای اقتدار ومنظومه ای قطور ونورانی ازمقاومت ملت ایران اسلامی است
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. در بخشی از این پیام آمده است: دفاع مقدس آئینه ی تمام نمای اقتدار ومنظومه ای قطور ونورانی ازمقاومت ملت ایران اسلامی است
طی پیامی صورت گرفت؛
قربان؛روزی که از نو بیاموزیم تبعیت ازفرامین و توکل به ذات با عظمت خداوندی که قادر بی همتاست.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد مهدی زاهدی طی پیامی به مناسب عید سعید قربان تاکید کرد: عید قربان یادآور رهایی از تعلقات ،وساوس و دل بستگی های فریبنده ی دنیوی ،به عبارتی آزمون رستن ازسخت ترین بندها وگذر از بلندترین موانع طریق بندگی است.
پیام رهبر معظم انقلاب به مسلمانان جهان به مناسبت فرارسیدن موسم حج
جهان اسلام فکری اساسی برای مدیریت حرمین شریفین و مسئله‌ حج بکند/ گریبان حاکمان سعودی را رها نکنید/حکّام سعودی که امسال صدّ عن سبیل‌اللّه کردند گمراهانی روسیاهند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، پیام مهمی خطاب به برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان صادر نمودند. این پیام، امسال در حالی منتشر می‌شود که با کارشکنی‌های حکّام سعودی، هیچ زائر ایرانی در مراسم حج بیت‌الله الحرام حضور ندارد.
زاهدی عنوان کرد:
مشکلات مالی در بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان و عدم اجرای واقعی رتبه‌بندی معلمان از جمله عوامل استیضاح وزیر آموزش و پرورش
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که «نظر شما در خصوص مطرح شدن طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش چیست؟»، اظهار داشت: اینکه در وزارت آموزش و پرورش ضعف‌های جدی وجود دارد، شکی نیست ولی اینکه آیا استیضاح در شرایط کنونی به نفع کشور است یا خیر، بحثی است که باید در کمیسیون مطرح و کارشناسی شود.
زاهدی در مراسم افتتاح برق‌دار شدن 31 روستا در شمال استان کرمان:
استان کرمان ظرفیت انتخاب به عنوان پایلوت تولید انرژی خورشیدی را دارد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت‌های استان کرمان در زمینه انرژی خورشیدی می‌توان این استان را به عنوان پایلوت انتخاب کرد.
نماینده مردم کرمان و راور در حاشیه مراسم بدرقه ورزشکاران و قهرمانان پارالمپیک استان کرمان :
همت والای جوانان کرمانی ستودنی است+گزارش تصویری
محمدمهدی زاهدی در حاشیه مراسم بدرقه ورزشکاران و قهرمانان پارالمپیک استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: مفتخریم که در کاروان پارالمپیک بیشترین درصد نفرات یعنی 9.1 درصد ورزشکاران اعزامی یا به عبارتی 10 ورزشکار از 91 ورزشکار به این مسابقات از استان کرمان است که این افتخار بزرگی برای استان ما محسوب می‌شود.
زاهدی در پیامی مطرح کرد
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلام با صدور پیامی 17مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.
تذکر کتبی زاهدی به مسئولان اجرایی
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی سه شنبه 25 خرداد ماه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
پیگیری برای فعال‌سازی معادن بخش کوهساران راور
محمدمهدی زاهدی در جمع اعضای شوراهای اسلامی و دهیارهای روستاهای بخش کوهساران این شهرستان اظهار کرد: معادن بخش کوهساران شهرستان راور با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فعال می‌شوند.
خرید کارخانه نورد فولاد راور از چین
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور گفت: در نشست با مدیرعامل محترم گل گهرسیرجان مقرر شد که کارخانه نورد فولاد راور بزرگترین صنعت اقتصادی راور از کشور چین خریداری شود.
مجوز افزایش خوراک پتروشیمی فجر کرمان صادر شد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از صادر شدن مجوز افزایش خوراک پتروشیمی فجر کرمان خبر داد.
زاهدی:
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس دهم از وزیر کشور خواست تا لایحه ساماندهی اتباع غیرمجاز را به مجلس ارایه کند زیرا هنوز معضلات ناشی از حضور غیرقانونی اتباع بیگانه غیرمجاز همچنان پابرجا است.
پیام تبریک دکتر زاهدی به مناسب روز پاسدار:
سپاه یعنی اقتدار منبعث شده از اندیشه‌های سرخ حسینی
«خلوص» برگرفته شده از ایمان به ذات اقدس اله و اقتدار منبعث شده از اندیشه‌های سرخ حسینی و «سلحشوری» برخاسته از غیرت ابوالفضلی، پاسدارانی مقتدر را در دامان انقلاب پرورانده است که قلم و زبان در وصف آن ناتوان است.
زاهدي رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات:
 معلمان سكانداران اقيانوس بيكران حقايق و معارف هستند
رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي با صدور پيامي به مناسبت 12 ارديبهشت روز معلم از معلمان به عنوان سكانداران حاذق اقيانوس بي كران حقايق و معارف بشري ياد كرد.
 نامه ۱۵۳ نماینده به رئیس جمهور/دولت به وظیفه خود در اختصاص قیر رایگان به روستاها عمل کند
۱۵۳ نماینده مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به رئیس جمهور بدلیل عدم پرداخت هزینه تهیه قیر رایگان روستایی از سوی دولت انتقاد نمودند. طبق اصلاح بند (ی) تبصره 2 قانون بودجه سال 94 کل کشور قرار بود 2400 میلیارد تومان معادل 2 میلیون تن قیر رایگان در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار بگیرد که متأسفانه تا کنون 50 درصد این میزان پرداخت نشده است.
نماینده کرمان و راور در مجلس:
35 میلیارد دلار پروژه در کرمان با تامین فاینانس عملیاتی می‌شوند
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: برای آینده کرمان 35 میلیارد دلار پروژه آماده است و با تامین فاینانس آنها عملیاتی می‌شوند.
رئیس مجمع نمایندگان کرمان خبر داد:
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: یکی از مشکلات صنعت زغال‌سنگ کشور قیمت خرید پایین این محصول است و در نشست با مسئولان وزارت صنعت و معدن مقرر شد، خرید زغال‌سنگ افزایش 15 درصدی داشته باشد.
کرمان - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در نشست رفع موانع تولید ویژه معادن ذغالسنگ که با حضور استاندار کرمان و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بیشترین اشتغالزایی را می توانیم در حوزه معدن داشته باشیم و باید از ظرفیت های استان در این حوزه استفاده کنیم.
با پیگیری زاهدی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات انجام پذیرفت:
یک میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نور راور اختصاص یافت
به گزارش هجرت؛ محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان و راور اظهار داشت:در ادامه پیگیری های انجام شده درخصوص ساخت دانشگاه پیام نور،مبلغ یک میلیارد ریال دیگر جهت تکمیل و تجهیز ساختمان دانشگاه پیام نور راور اختصاص یافت.
زاهدی خبر داد:
محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در دیدار جمعی از مردم کرمان اعلام داشت:با پیگیریها و تلاشهای صورت پذیرفته شاهد افزایش۲۰ برابری سرمایه گذاری اولیه دولت در پروژه انتقال آب هستیم.
انتقال آب از سد شهیدان امیرتیموری به کرمان ثمره همدلی مسئولان است
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: انتقال آب از سد شهیدان امیرتیموری رابر به کرمان ثمره همدلی همه مسئولان استان کرمان است.
رییس کمیسیون اموزش مجلس:
 ضرورت ارتقاء کیفیت درساخت وسازها با مطالعات قبل ازساخت
رییس کمیسیون اموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در بازدید از آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کرمان اظهار داشت: ارتقاء کیفیت در ساخت و ساز ها با اسفاده از مطالعات قبل از ساخت و کنترل کیفیت حین اجرا ضرورت دارد و باید انجام شود.
زاهدی خبر داد:
آغاز به کار جاده بیدوئیه- گلباف- کرمان و ضلع جنوبی عرب آباد
به گزارش سفیر کرمان- احداث جاده بیدوئیه– گلباف- کرمان و ضلع جنوبی عرب آباد با حضور محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور، مقبلی مدیر کل راه وشهرسازی استان کرمان و بخشدار و جمعی از مسئولان بخش شهید پرور گلباف آغاز شد.
توسط زاهدی تشریح شد:
کارخانه نورد فولاد راور از آغاز تاکنون/ کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی با حضور وزیر کار
زاهدی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری ایرنا به تشریح اقدامات صورت پذیرفته در شهرستان راور و بویژه موضوع راه اندازی کارخانه نورد فولاد و تهیه نقشه راه توسعه شهرستان راور، تامین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان راور با مساعدت وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی خریداری و احداث درمانگاه تامین اجتماعی اجتماعی با هماهنگی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان تامین اجتماعی پرداخت.
با پیگیری پروفسور زاهدی انجام پذیرفت:
حمایت از معدنکاران و کارگران فعال در معادن/افزایش تعرفه واردات ذغالسنگ و کک از 7 به 15 درصد
پروفسور زاهدی در گفتگو با ایسنا عنوان کرد: طی چند نوبت تذکر به وزیر محترم صنعت،معدن و تجارت و ارسال نامه ای توسط مجمع نمایندگان استان کرمان خطاب به ریاست محترم جمهور، مقرر گردید ارز مبادلاتی برای واردات انواع ذغالسنگ قطع و تعرفه واردات ذغالسنگ و کک از 7 به 15 درصد با دستور وزیر محترم افزایش یابد.
با پیگیری زاهدی و مسئولان:
 گاز رسانی به راین به خط پایان کار خود رسید/حل مشکل کارخانه فرو آلیاژ
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در بازدید از بخش راین و دیدار با مردم عنوان داشت: با شروع زمستان و فصل سرما گاز رسانی به بخش راین به مراحل پایانی کار خود رسیده است و هم اکنون گاز به راین رسیده است، و امید است مردم راین زمستانی گرم و فارغ از مشکلات سال های گذشته را پیش روی داشته یاشند. .
محمد مهدی زاهدی
 افزایش سرانه مطالعه در برنامه ششم توسعه دیده شده است
کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه کشور گفت: برای نهادهای فعال در توسعه فرهنگ کتابخوانی بودجه و احکام خاصی مقرر شده است تا سرانه مطالعه افزایش یابد.
درسفر سه روزه پروفسورزاهدی به روسیه ،
همکاری های کمیسیون آموزش و تحقیقات مجالس ایران و روسیه گسترش می یابد
مسکو - ایرنا - گسترش همکاری های کمیسیون های آموزش و تحقیقات مجالس ایران و روسیه در چارچوب روند توسعه فراگیر روابط دو کشور در مذاکرات «محمد مهدی زاهدی» رییس این کمیسیون مجلس ایران و «ویاچسلاو نیکونوف» همتای روس وی در مسکو مورد تاکید قرار گرفت.
 پرداخت حقوق و مزایای بازنشستگان فولاد قابل قبول نیست
پروفسور زاهدی نماینده مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر تعاون، رفاه و امور اجتماعی: تاخیر در پرداخت حقوق و مزایای بازنشستگان فولاد قابل قبول نیست و مسئولین امر بایستی هر چه سریعتر نسبت به پرداخت معوقات ایشان اقدام نمایند.
اجرای برجام 10 تا 15 سال زمان می‌برد/ رفتارهای چندگانه آمریکا باید درس عبرتی برای ما باشد/ جلوی ورود کالاهای لوکس گرفته شود
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: برجام یک موضوع حداقل 10 ساله است و بعضی‌ها می‌گویند مسائل برجام تا 15 سال به طول می‌انجامد.
رئیس مجمع نمایندگان کرمان:
جامعه در قبال امر به معروف وظیفه اجتماعی دارد
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: جامعه در قبال امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه اجتماعی دارد.
 پیام تسلیت رئیس‌ مجمع نمایندگان استان کرمان به شهباز حسن پور
پروفسور زاهدی رئیس‌ مجمع نمایندگان استان کرمان در پیامی درگذشت والده نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
دولت حرکت زشت اماراتی‌ها را پاسخ دهد/ ورود وزیر خارجه و رئیس‌جمهور به موضوع بازداشت معلمان در امارات
محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص جلسه‌ای که دقایقی پیش با وزیر آموزش و پرورش و معاون وزارت امور خارجه در مجلس برای رسیدگی به وضعیت معلمان بازداشت‌شده در امارات برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدا بازداشت معلمان ایرانی توسط امارات را محکوم می‌کنیم.
بررسی وضعیت معلمان بازداشتی در امارات با حضور فانی و قشقاوی
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت معلمان بازداشت شده در امارات با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون کنسولی وزارت امور خارجه در مجلس خبر داد
گردهمایی بزرگ ورزشکاران و جوانان شهرستان راور
همزمان با هفته تربیت بدنی،آیین بزرگداشت ورزشکاران وقهرمانان رشته های مختلف ورزشی درراوربه صورت باشکوه برگزار شد.
باحضور پروفسور زاهدی وجمعی از ورزشکاران قهرمان آسیا وجهان کرمان،در محل سالن امام رضا ع شهرستان راور از ورزشکاران قهرمان راور تجلیل بعمل آمد.
رییس مجمع نمایندگان :
تصمیمی و عزم ملی برای ساماندهی افاغنه و اتباع بیگانه غیر مجاز بویژه در استان کرمان
محمد مهدی زاهدی در نشست تعاملی و هم اندیشی فرماندهی انتظامی استان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان کرمان اعلام داشت : مقرر شده است که طرح ساماندهی افاغنه و اتباع بیگانه غیر مجاز در کشور به زودی انجام پذیرد و این تصمیم ملی با اولویت کرمان است.
دولت با پرداخت بدهی تامین اجتماعی رفاه بازنشستگان را تامین کند
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در پسابرجام ضمن پرداخت بدهی سازمان تامین اجتماعی، برای افزایش رفاه و تسهیلات مستمری‌بگیران و بازنشستگان تدبیری بیاندیشد.
ستاری در نشست با رییس کمیسیون آموزش وتحقیقات:
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در نشست خود با محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات ،ایجاد زیست بوم کارآفرینی و زمینه سازی برای اشتغال نخبگان و جوانان فارغ التحصیل در شرکت های خودشان را تنها راه ماندگاری آنان در کشور دانست.
اقدامي ناشيانه در پاسخ به موضعی انقلابي
هنوز از خبر اعلام جان باختن بيش از صدها نفر از هموطنان عزيز ايراني در فاجعه منا نگذشته بود كه موضوع دست دادن رئيس دستگاه ديپلماسي كشورمان با رئيس جمهور و هيات آمريكايي در حاشيه اجلاس سران كشورها خبرسازشد..
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان :
غدیر عید خداست
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جمع برخی از فعالان فرهنگی کرمان: غدیر عید خداست و باید بزرگ ترین عید مسلمانان باشد و ابعاد آن برای همه مردم عالم تشریح شود.
زاهدی در نطق میان دستور در صحن علنی مجلس:
آل‌سعود شایستگی خادمی حرمین شریفین را ندارد/ تأکید بر تدبیر جهان اسلام برای اداره مکه و مدینه
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: آل‌سعود شایستگی خادم‌الحرمین بودن را ندارد و باید جهان اسلام برای اداره این دو حرم امن الهی در مکه و مدینه تدبیر ویژه‌ای بیندیشد.
محمد مهدی زاهدی در گفت‌‌وگو با خبرگزاری تسنیم :
 حرمین شرفین باید به صورت مشارکت عمومی جهان اسلام اداره شود
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اتفاقات رخ داده در مراسم حج امسال گفت: رئیس جمهور درخواست تشکیل فوق العاده مجمع سران کشورهای اسلامی را دهد تا وضع اداره و خلع ید آل‌سعود در حرمین شریفین بررسی شود.
با همت پروفسور زاهدی:
آغاز طرح های بزرگ فرهنگی و صنعتی راور
با پیگیری رییس مجمع نمایندگان استان، دو طرح کلیدی فرهنگی و صنعتی راور شامل اخذ مجوز راه اندازی حوزه علمیه خواهران و همچنین احداث کارخانه نورد فولاد راور به مرحله اجرا درآمد.
 کرسی‌های آزاداندیشی جزو اولویت‌های دانشگاه‌ها قرار گیرد/ضرورت گسترش کمی و کیفی کرسی‌ها
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید براینکه انتظار می‌رود رؤسای دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید فضای مناسب را برای افزایش کرسی‌های آزاداندیشی ایجاد کنند و این موضوع را جزو اولویت‌های خود قرار دهند، گفت: در بحث‌های مدیریتی یکی از ملاک‌های قابل توجه در ارزیابی یک مدیر دانشگاهی این است که چقدر توانسته در حوزه‌های فرهنگی مانند کرسی‌های آزاداندیشی فعالیت کند.
 رئیس کمیسیون آموزش مجلس در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس را تبریک گفت
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پیام تبریکی به معلمان٬ اساتید، دانش آموزان و دانشجویان، آغاز سال تحصیلی جدید را عزم دوباره جامعه آموزشی و دانشگاهی برای حرکت در مسیر رشد و تعالی و بالندگی عنوان کرد.
با پیگیری‌های زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس انجام پذیرفت:
مشکل تحصیل 20 بانوی دانشجوی کرمانی برطرف شد
با پیگیری‌های مستمر محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان و راور در مجلس مشکل ادامه تحصیل 20 دانشجوی خانم متاهل کرمانی برطرف شد.
زاهدی در واکنش به ادعای آغاز اجرای برجام در آمریکا:
 روند قانونی بررسی برجام در مجلس ادامه داد
عضو کمیسیون برجام در واکنش به ادعای وزارت خارجه آمریکا مبنی بر اجرای برجام گفت: بررسی برجام در مجلس بر اساس منافع ملی،عزت و اقتدار ایران انجام می شود و ادعای آمریکا تاثیری در این روند قانونی ندارد.
 گزارش تصویری/دیدار محمدمهدی زاهدی با رئیس گروه دوستی ویتنام
محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس امروز با رئیس گروه دوستی ویتنام دیدار و گفتگو کرد. محمدمهدی زاهدی در ابتدای این دیدار با اشاره به پیشینه مثبت مناسبات ایران و ویتنام از توسعه و گسترش روابط فیمابین در تمامی زمینه ها اعم از اقتصادی، سیاسی و فرهنگی استقبال کرد و گفت: تقویت روابط ایران و ویتنام به عنوان دو کشور مهم و تأثیرگذار در قاره آسیا به نفع دو ملت خواهد بود.
با پیگیری های مستمر پروفسور زاهدی
برق شادی در چشمان نگران بازنشستگان زحمتکش صنعت فولاد و زغال سنگ
پروفسور زاهدی نماینده کرمان ضمن ابراز خرسندی از پرداخت 85 درصد حقوق معوقه بازنشستگان فولاد وذوب آهن تاکنون اظهار داشت: 15درصد دیگر باقیمانده معوقات تا آخرهفته آتی پرداخت خواهد شد.
بازدید از پروژه گاز رسانی به منطقه فیض آباد و طرز
پروفسور محمد مهدی زاهدی در سفر یکروزه خود به شهرستان راور از روستاهای طرز، کهنوج و فیض اباد بازدید کردن، . پیگیری گازرسانی به این بخشها از الویتهای این بازدید بوده است.
در دیدار پروفسور زاهدی با ریاست محترم جمهور:
لزوم تسریع در حل مشکلات بازنشستگان فولاد و ذوب آهن
به گزارش خبرنگار سفیر کرمان پروفسور زاهدی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در روز سه‌شنبه 24 شهریورماه، با حجه الاسلام و المسلمین روحانی رئیس‌جمهور محترم و نهاوندیان رئیس دفتر محترم رئیس‌جمهور در خصوص مسائل و مشکلات بازنشستگان فولاد و ذوب‌آهن گفتگو داشتند و خواستار تسریع در حل مشکلات ایشان شدند.
سوال زاهدی از حضور ظریف در کمیسیون ویژه برجام:
آیا در این برجام آمریکا تعهدی برای لغو تحریم‌ها به طور صریح داده است یا خیر؟
نشست روز یکشنبه 22 شهریور ماه کمیسیون ویژه بررسی برجام با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و تیم مذاکرکننده هسته ای برگزار شد. در این جلسه زاهدی نماینده کرمان و راور 2 سوال اساسی را از تیم مذاکرکننده مطرح نمود: اول اینکه آیا در این برجام آمریکا تعهدی برای لغو تحریم‌ها به طور صریح داده است یا خیر؟ سوال دیگر مربوط به محدودیت تعداد سانتریفیوژهای و غنی‌سازی است که انتظار داریم تیم مذاکر کننده در این زمینه پاسخ شفافی ارایه نماید.
ادامه فعالیت مدارس نمونه دولتی راور با پیگیری پروفسور زاهدی
با پیگیری و اقدام بموقع پروفسور زاهدی نماینده کرمان و راور از وزارت آموزش و پرورش، از تعطیلی مدارس نمونه دولتی جلوگیری شد.
آبرسانی به بی بی حیات در مهرماه سال جاری
با پیگیری های انجام شده پروژه آبرسانی به روستای بی بی حیات تا مهر امسال به اتمام خواهد رسید.
پیگیری زمین های واگذاری شده در چترود / بهره برداری از ومعادن سیلیسیم و زغال سنگ در هوتک
پروفسور زاهدی روز جمعه به بخش چترود رفت و مشکلات و مسائل مردم این بخش را از نزدیک پیگیری کرد.
زاهدی در گفت‌وگو با تسنیم مطرح کرد
 پیگیری و ناراحتی مجلس درباره پرونده بورسیه‌ها
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه وزیر علوم شخصا پرونده بورسیه‌ها را پیگیری کند گفت: از عملکرد وزارت علوم در اجرا نشدن مصوبات پرونده بورسیه‌ها ناراحتیم و در عین حال پیگیری احقاق حقوق نحبگانی هستیم که قربانی سیاست بازی عده ای شده اند.
رییس مجمع نمایندگان در جلسه مسکن و حمل و نقل با حضور استاندار احداث مسیر گلباف به کرمان را از وزیر راه خواستار شد.
گزارش تصویری/حضور پروفسور زاهدی در مراسم کلنگ زنی ترمینال بین المللی فرود گاه کرمان
افزایش حقوق فرهنگیان ربطی به رتبه‌بندی ندارد/ این افزایش مربوط به قانون مدیریت خدمات کشوری است
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌ها می‌توانند تا ۵۰ درصد از درآمدهای اختصاصی و سایر منابع خود را به افزایش ضرایب حقوقی اختصاص دهند که این موضوع ربطی به رتبه‌بندی معلمان ندارد.
دیدار رییس مجمع نمایندگان با دانش آموز مدال اور المپیاد نانو
پروفسور محمد مهدی زاهدی شامگاه روز شنبه با دانش آموز مدال اور المپیاد نانو امسال در منزل وی دیدار و گفتگو کرد.
رییس مجمع نمایندگان استان:
 پروژه گاز رسانی به گلباف تا اوایل زمستان به بهره برداری می رسد/پروژه احداث راه گلباف-کرمان آغاز شده است
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت:بحمدالله پروژه گاز رسانی به شهر گلباف تا کنون پیشرفت خوبی داشته است و تا اوایل زمستان به بهره برداری می رسد.
مسابقات ددلفیت قهرمانی کشور با حضور پروفسور زاهدی
گزارش تصویری /مسابقات ددلفیت قهرمانی کشور به همت جناب اقای مهندس كامران صنعتی ریاست محترم هیات پرورش اندام استان كرمان با حضور پروفسور زاهدی
زاهدی:
حتی اگر ترور شخصیتی هم شویم، در بررسی برجام از اصول و منافع نظام عدول نخواهیم کرد
عضو کمیسیون برجام مجلس شورای اسلامی گفت: به مردم اطمینان می‌دهیم سر سوزنی از منافع ملی نظام و رهنمودهای رهبری عدول نخواهیم کرد و نتیجه‌ی بررسی‌های برجام، مورد رضای ولی امر مسلمین خواهد بود.
نظارت کمیسیون آموزش مجلس بر اجرایی شدن مصوبات پرونده بورسیه‌ها
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کمیسیون آموزش مجلس بر اجرایی شدن مصوبات پرونده بورسیه‌ها نظارت می‌کند.
در پیامی صورت گرفت؛
 تبریک زاهدی به مناسبت میلاد امام رضا(ع) و فرا رسیدن هفته دولت
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پیامی میلاد امام رضا(ع) و فرا رسیدن هفته دولت را به مردم تبریک گفت.
نماینده مردم کرمان در مجلس عنوان کرد
اعزام هیئتی از وزارت ورزش و جوانان برای بررسی مشکلات ورزش کرمان
خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از سفر هیئتی از سوی وزیر وزرش و جوانان به کرمان برای بررسی مشکلات ورزشی استان خبر داد.
فارس/
اتباع بیگانه واقعیت تلخ استان کرمان است
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: حضور اتباع بیگانه واقعیت تلخ و پنهانی در شمال استان کرمان است.
حضور اتباع بیگانه، تهدید جدی برای شمال استان/ باید در یک فضای کاملا کارشناسی و دور از احساسات برجام را بررسی کرد
عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام درمورد رسیدگی به برجام گفت: در حال حاضر سخت است که جواب در مورد نتیجه گیری بدهیم. زیرا این توافق نکات مثبت متعدد و البته از دید منتقدان اشکالات جدی متعددی دارد و باید در یک فضای کاملا کارشناسی و دور از احساسات و در چارچوب منافع ملی و خط قرمزهای ترسیم شده مقام معظم رهبری این را بررسی کنیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان:
برای اولین بار قانون اجرا انتقال آب به استان کرمان صورت گرفته است
نماینده مردم کرمان و راوردر مجلس اظهار داشت: از بیست سال قبل مسئولان و نمایندگان به دنبال اجرای انتقال آب به استان کرمان بودند ،اما برای اولین بار قانون اجرا انتقال آب به استان کرمان صورت گرفته است.
بررسی برجام در فضای کاملا کارشناسی شده/کلنگ زنی مجتمع پتروشیمی فجر کرمان با حضور رییس جمهور
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، پروفسور زاهدی 31 مردادماه در نشست خبری در کرمان اظهار کرد:با حضور رییس جمهور در استان، مجتمع پتروشیمی فجر کرمان که شامل چند کارخانه می باشد، کلنگ زنی خواهد شد که حجم زیادی اشتغال در استان ایجاد خواهد کرد.
پیام رییس مجمع نمایندگان به مردم راین
سفیر کرمان:پروفسور محمد مهدی زاهدی رییس مجمع نمایندگان استان کرمان صبح روز جمعه در مراسم پیاده روی شهر راین مردم این دیار زیبا را همراهی کرد.
انتخاب زاهدی نماینده کرمان و راور بعنوان عضو کمیسیون ویژه برجام
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی چهارشنبه 8 مردادماه مجلس شورای اسلامی اعضای کمیسیون ویژه برجام با رای نمایندگان انتخاب شدند.
حضور پروفسور زاهدی در منزل شهیدان غواص
پروفسور زاهدی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان و سردار حسنی سعدی رئیس ینیاد شهید انقلاب اسلامی با خانواده های معظم شهیدان طالبی زاده، انجم شعاع و جانباز عزیز عامری دیدار و گفتگو کردند.
سفیر کرمان :صبح امروز جمعی از بازنشستگان فولاد کشور و مربیان پیش دبستانی در اعتراض به مسائل صنفی و عدم توجه به مطالبات خود مقابل مجلس تجمع کردند.
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: دوشنبه آینده پرونده بورسیه ها با حضور وزیر علوم، وزیر سابق علوم ، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ و جمعی از مدیران جمع بندی می شود.
مهارت‌آموزی باید در اولویت‌ برنامه های آموزشی قرار گیرد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه آموزشی هیچ گریز و چاره‌ای‌ غیر از اولویت‌بخشی آموزش‌های مهارتی نداریم.
حضور سردار سلیمانی در همایش دفاع مقدس در برج میلاد تهران
سردار حاج قاسم سلیمانی، پورمحمدی وزیر دادگستری ، و محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان وراور در همایش دفاع مقدس، شهدا و ایثارگران استان کرمان دربرج میلاد تهران حضور یافتند.
 بازدید رئیس مجمع نمایندگان از نمایشگاه جشنواره فرهنگی و اقتصادی کرمان در برج میلاد تهران
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان ازتمامی غرفه های جشنواره فرهنگی اقتصادی استان کرمان دربرج میلاد تهران توام با صرف وقت وحوصله ودقت وحضور برنامه ریزی شده بازدید کرد.
نماینده مردم کرمان و راور گفت: جانمایی کارخانه نورد فولاد انجام شده تا زمینه لازم برای انجام مناقصه ای در سطح ۵ کشور به مرحله اجرا درآید که یکی از کشورهای جدی و مصمم در این زمینه کشور چین می باشد.
گزارش تصویری/پروفسور زاهدی از غرفه راور در نمایشگاه فرهنگی اقتصادی کرمان در برج میلاد تهران بازدید کرد
جان های آرام، آرامش جان های ما
شهدای غواص این آرام جان‌ها و موجبات آرامش جان های امروز ما، پس از تشییع بر روی دستان مردم شهیدپرور دیار کریمان در گلزارهای شهدای مناطق مختلف استان کرمان آرام گرفتند.
 گام‌های موثر جهاددانشگاهی در زمینه اقتصاد مقاومتی/ایسنا، با انعکاس اخبار دقیق و صحیح،از معتبرترین خبرگزاری‌های استان است
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: جهاد دانشگاهی توانسته است برای خود کفایی کشور در زمینه اقتصاد مقاومتی گام های موثری بردارد.
رئیس کمیسیون آموزش مجلس:
اطلاع‌رسانی دقیق و تحلیل‌های سازنده ویژگی بارز خبرگزاری فارس است
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شواری اسلامی در بازدید از دفتر خبرگزاری فارس کرمان گفت: اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع و تحلیل‌های سازنده در کنار وجود خبرنگاران متعهد از ویژگی‌های بارز خبرگزاری فارس است.
سر تعظیم در مقابل دستان گوهرنگاری که در امتداد صارمی و آوینی قلم می‌زنند
به گزارش خبرگزاری فارس کرمان- زاهدی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار اظهار داشت: بر دستان گوهرنگاری که در امتداد صارمی و آوینی، قلم می زنند و قدم بر می دارند و برای عزت دین و پیشرفت وطن، از تن می گذرند بوسه می زنیم و سر تعظیم فرو می آوریم.
استقبال و بوسه‌ی مهر بر شهدای غواص با بند بند وجود
به گزارش خبرگزاری فارس کرمان- محمدمهدی زاهدی با اشاره به تشییع پیکر مطهر 21 شهید غواص و گمنام در استان کرمان طی امروز و هفته آینده از مردم قدرشناس دیار کریمان برای استقبال از شهدای غواص دعوت کرد.
به گزارش خبرنگار سفیر کرمان- زاهدی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در سفر به بخش راین ضمن حضور در نماز جمعه راین، با مردم متدین این بخش دیدار و گفتگو کرد.
حضور رییس مجمع نمایندگان استان در اختتامیه چهارمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها
رییس مجمع نمایندگان استان در چهارمین جشنواره مطبوعات خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی استان کرمان+گزارش تصویری
مشکلات کارگران زغال سنگ را می دانیم / در حال پیگیری حل مشکل این قشر از جامعه هستیم
ریئس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت : در جریان مشکلات کارگران بخش زغال سنگ هستیم و بازدیدهایی از خود معادن صورت گرفته است و در حال پیگیری حل مشکل این قشر از جامعه هستیم .
برگزاری مجمع نمایندگان استان با حضور رزم حسینی استاندار کرمان در زرند
مجمع نمایندگان استان کرمان با حضور علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان و مدیران کل ادارات استان در شهرستان زرند برگزار شد
بازدید رئیس مجمع نمایندگان ومدیرکل جهاد کشاورزی از مزرعه زیتون
پروفسور زاهدی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان بهمراه دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان ،مهندس سعیدی مدیر کل جاد کشاورزی و خنجری فرماندار زرند از مزرعه پرورش زیتون حسن آباد زرند بازدید کردند .
نماینده مجلس: شرکت های بزرگ برای توسعه ورزش هزینه کنند
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: شرکت های بزرگ اقتصادی در کرمان برای توسعه ورزش نیز هزینه کنند.
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان :
توسعه و شکوفایی اقتصادی در فولاد بوتیا
نماینده مردم کرمان و راوردر مجلس شورای اسلامی گفت:پروژه فولاد بوتیا پروژه ای است که هم توسعه شکوفایی اقتصادی و هم اشتغال زایی را برای جوانان کرمان را به همراه دارد.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستار شد
افزایش حقوق معلمان متناسب شان و جایگاه این قشر در آینده
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اهتمام دولت به افزایش حقوق معلمان در سال تحصیلی پیش رو خواستار شد: این افزایش حقوق برچسب نظام رتبه بندی معلمان را نداشته باشد و در قالب قانون خدمات کشوری صورت گیرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدمهدی زاهدی در میزگرد هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در سی‌دومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور: نظام رتبه‌بندی که در دولت تصویب شده است، به معنای آنچه که در سند تحول آمده نیست. نظام رتبه‌بندی که در سند تحول برآن تاکید شده منزلت اجتماعی و جایگاه اجتماعی معلم را به گونه‌ای به تصویر می‌کشد که همه آرزو داشتند معلم شوند.
گزارش تصویری دیدار مردمی پروفسور زاهدی با مردم راور
به گزارش خبرنگار کاروانسرا- پروفسور زاهدی نماینده مردم نجیب و بصیر کرمان و راور بمنظور رسیدگی به مشکلات و دیدار با مردم انقلابی و هنرپرور شهرستان راور در محل مسجد جامع حضور یافت.
با حضور رئیس مجمع نمایندگان و فرماندار
 کلنگ زنی ساختمان شهرداری چترود
ساختمان جدید شهرداری چترود عصر امروز با حضور رئیس مجمع نمایندگان و فرماندار کرمان و همچنین امام جمعه و شهردار و بخشدار چترود کلنگ زنی شد.
رئیس مجمع نمایندگان استان :
شورا یک امانت الهی و فرصت خدمت است
پرفسورمحمد مهدی زاهدی گفت:شورا یک امانت الهی و یک فرصت خدمت گزاری است، نباید از شورا سوء استفاده های شخصی شود.
رئیس مجمع نمایندگان :
پیگیری مطالبات بازنشستگان فولاد در اولویت است
سفیر کرمان:محمد مهدی زاهدی با اشاره به مشکلات بازنشستگان زحمتکش فولاد بیان داشت:پیگیری مطالبات بازنشستگان کارخانه فولاد در اولویت کار ما قرار دارد.
زاهدی:مسیر روشنی در انتظار راور است
سفیر کرمان: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در جمع نمازگزاران مردم شهرستان راور با اشاره به انعقاد تفاهم نامه سه جانبه گفت: این تفاهم نامه مسیر روشنی را برای شهرستان راور فراهم می کند و در چند سال اینده مشکلات راور به حداقل برسد.
به مناسبت هفته فرهنگ ورزش پهلوانی و زورخانه ای:
به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و زورخانه ای با حضوررئیس مجمع نمایندگان استان کرمان و پیشکسوتان و ورزشکاران در زورخانه پهلوان ناصر در شامگاه روز پنجشنبه برگزار شد.
گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و زورخانه ای
همایش گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای عصر امروز با شکوه خاصی در محل سالن ورزشی مجموعه فجر کرمان برگزار شد. در این همایش همچنین از محمد حسین ابارقی دونده 200 متر و المپیکی کرمان تجلیل شد .
زاهدی نماینده کرمان و راور:
 نرخ بالای بیکاری یکی از بحران های جدی است
کرمان - ایرنا - زاهدی رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در همایش بزرگداشت روز صنعت، معدن و صنایع کوچک و تجلیل از صنعتگران و معدن کاران برتر استان کرمان: یکی از بحران های جدی استان کرمان نرخ بالای بیکاری است و کمتر خانه ای وجود دارد که جوان تحصیلکرده بیکار نداشته باشد.
 70 درصد آموزش ها باید مهارتی باشد
کرمان - ایرنا - رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در دومین نشست منطقه ای کارگروه اقتصاد مقاومتی در کرمان: باید به سمت آموزش مهارتی برویم و باورمان این است که 70 درصد نظام آموزشی کشور باید مهارتی باشد.
با بدرقه پروفسور زاهدی
قهرمان دوی 200 متر راهی کرمان شد
محمد حسین ابارقی ملی پوش و قهرمان دوی 200 متر با بدرقه زاهدی رئیس مجمع نمایندگان کرمان از تهران عازم کرمان شد.
پروفسور زاهدی :
تا حل مشکلات بازنشستگان فولاد پیگیری های خود را ادامه میدهیم
پروفسور محمد مهدی زاهدی اظهار داشت:برای حل مشکلات بازنشستگان فولاد مصمم هستیم و تا حل مشکلات بازنشستگان فولاد پیگیری های خود را ادامه می دهیم.
زاهدی در تذکر شفاهی به وزیر کار و رفاه اجتماعی:
پروفسور زاهدی در تذکری شفاهی: در چندین استان شاهد آن هستیم که بازنشستگان بویژه بازنشستگان فولاد و ذوب آهن حقوقی دریافت نکرده‌اند، در این زمینه باید وزیر کار و رفاه اجتماعی پاسخگو باشند که چرا با این قشر اینگونه رفتار می‌شود.
زاهدی در تذکر شفاهی به وزیر کشور:
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات خطاب به وزیر کشور گفت: در برخی استان‌ها فرمانداران و مسئولان هم اکنون فعالیت های سیاسی و انتخاباتی خود را آغاز کردند.
با پیگیری های رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
افزایش ظرفیت پذیرش داوطلبان علوم انسانی در کنکور 94
سفیر کرمان:باپیگیری های رئیس کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس ظرفیت پذیرش داوطلبان رشته علوم انسانی در کنکور94 افزایش یافت .
در خطبه های نماز جمعه صورت پذیرفت:
تقدیر از استاندار و رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مورد انتقال آب به استان کرمان
حجت‌الاسلام مهدی عربپور امام جمعه موقت کرمان در آیین نماز جمعه این هفته کرمان از تلاشها و پیگیریهای رزم حسینی استاندار و زاهدی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مورد انتقال آب از صفارود، کوهرنگ و دریای عمان به استان کرمان تشکر کرد و گفت: استان کرمان طی دو سال گذشته در وضعیت بحرانی آب قرار دارد و با تلاش مسئولان استان از دو ماه گذشته لوله‌کشی و انتقال آب به استان کرمان آغاز شده است.
رئیس کمیسیون تحقیقات مجلس:
 تاریخ تجارت و اقتصاد کرمان، نشان دهنده کارآمدی و خلاقیت است/فضای جدیدی در اقتصاد باز می شود
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از توافق هسته ای فضای جدیدی در مسائل اقتصادی باز خواهد شد.
بازدید اعضای کمیسیون آموزش مجلس از مدارس و مراکز آموزش عالی آذربایجان‌شرقی
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و تعدادی از نمایندگان عضو این کمیسیون برای بازدید از مراکز آموزشی به آذربایجان شرقی سفر نمودند.
پروفسور زاهدی نمازعیدفطررابا مردم شهرمذهبی جوپاراقامه کرد
نماینده کرمان ورئیس مجمع نمایندگان استان،باحضوردرجمع نمازگزاران شهرجوپار ومردم پرشورومذهبی آن دیار ،نمازعیدفطراقامه کرد.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
کاهش مالیات در بودجه کرمان
زاهدی رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در نشست شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان: با رایزنی های گسترده استاندار محترم و نمایندگان مجلس امسال شاهد کاهش مالیات در بودجه کرمان هستیم.
زاهدی رئیس مجمع نمایندگان کرمان:
بحران خشکسالی در کرمان جدی است/با تلاش نمایندگان مجلس و همراهی استاندار اقدامات موثری در خصوص انتقال آب به کرمان انجام شده است
محمد مهدی زاهدی در گفتگو با مهر: تمام تلاش خویش را برای برطرف نمودن مشکل خشکسالی در استان کرمان به کار بسته ایم و خوشبختانه با تلاش نمایندگان مجلس و استاندار محترم قدامات موثری در خصوص انتقال آب به کرمان انجام شده است.
پروفسور زاهدی از اداره کل امور مالیاتی کرمان بازدید کرد/ شرایط پرداخت مالیات برای مؤدیان در کرمان تسهیل شود
خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید عدالت مالیاتی رعایت شود ابراز امیدواری کرد که روند وصول مالیات به نحوی باشد که رضایت مردم را به همراه داشته باشد.
گزارش تصویری دیدار دانشجویان با مقام معظم رهبری
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در دیداری صریح و صمیمی با بیش از هزار جوان دانشجو، حدود ۴ساعت به دغدغه‌ها، مطالبات، انتقادها و پیشنهادهای آنان گوش دادند و درباره مسائل مختلف از جمله آرمان‌خواهی، الزامات افزایش تأثیرگذاری تشکل‌های دانشجویی، مسائل منطقه، تداوم استکبارستیزی ملت ایران و مسائل روز دانشجویی با آنان سخن گفتند.
سخنرانی پروفسور زاهدی در اجتماع عظیم راهپیمایان روز قدس
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با حضور در راهپیمایی روز قدس، با بیان اینکه روز قدس روز فریاد مقاومت اسلامی در مقابل سیاست های تفرقه انگیز است عنوان داشت که اسلام بر صهونیسم پیروز خواهد شد و قدس شریف را از چنگال غاصبین نجات خواهد داد.
گزارش تصویری حضور پروفسور زاهدی در جمع راهپیمایان روز قدس در کرمان
همزمان با مسلمانان جهان مردم شهید پرور کرمان در راهپیمایی روز قدس حضور پر رنگ داشته اند. کرمانیان همه در روز قدس به صحنه آمدند تا خشم خود را از جنایتهای رژیم غاصب صهونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین اعلام دارند.
پیگیری سخنان و مطالبات رهبر معظم انقلاب در مجلس با حضور وزیر/ پیگیری حقوق بورسیه‌ها
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزیر علوم به زودی برای پیگیری بیانات و مطالبات مقام معظم رهبری و همچنین رسیدگی به موضوع ظلم به بورسیه ها و احقاق حق آنها به کمیسیون آموزش و تحقیقات فراخوانده می شود.
یکی از غلط‌ترین کارهایی که در این یکی دو سال اخیر اتّفاق افتاد، مسئله‌ی بورسیه‌ها بود
رهبر معظم انقلاب در دیدار با اساتید دانشگاه‌ها با انتقاد شدید از حاشیه‌سازی و سیاست‌بازی در محیط‌های علمی، خاطرنشان کردند: محیط دانشگاه باید محیط فهم سیاسی، آگاهی و دانش سیاسی باشد اما سیاسی‌کاری و حاشیه‌پردازی به کار اصلی دانشگاه‌ها یعنی تلاش و پیشرفت علمی ضربه جدی می‌زند. ایشان در همین زمینه اعلام داشتند: یکی از غلط‌ترین کارهایی که در این یکی دو سال اخیر اتّفاق افتاد، این مسئله‌ی بورسیه‌ها بود.
نماینده مردم کرمان و راور:
اشتغال زایی و شکوفایی صنعت قالی بافی راور همزمان با ماه مبارک رمضان
نماینده مردم کرمان و راور گفت: هنرمندان قالیباف راور و گلبافت حاصل سرپنجه های هنرمندشان را تقدیم آستان مقدس اهل بیت علیه السلام می نمایند و ضمناً این امر موجب اشتغال نسبتاً دائمی و مستمری برای این هنرمندان عزیز خواهد شد.
در گفت‌وگو ایسنا با زاهدی تشریح شد:
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به زیرساخت های لازم از جمله؛ امکانات بالقوه شهر کرمان، عبور خط لوله گاز از مجاورت زمین پروژه، عبور خطوط انتقال برق از مجاورت پروژه، عبور بزرگراه کرمان رفسنجان از کنار پروژه و مهمتر از همه وجود آب فراوان در محل پروژه (علاوه بر آبهای ذکر شده از خط انتقال آب خلیج فارس تقاضای 25 میلیون مترمکعب در سال داده شده است) و ... حضور پتروشیمی در کرمان موجب رونق اشتغال و صنعت استان کرمان خواهد شد.
هشدار رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان نسبت به رخنه مواد مخدر در مدارس
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: مواد مخدر به دبیرستان‌ها رخنه کرده و آموزش و پرورش مسوولیت سنگینی دارد و معلمان باید در مدارس درباره سبک زندگی اسلامی ایرانی صحبت کنند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر- انتخابات مجمع نمایندگان استان کرمان برگزار شد و محمد مهدی زاهدی برای چهارمین دوره پیاپی به عنوان رئیس مجمع ابقا شد.
پیرو پیگیری های زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در زمینه مسایل و معضلات امنیتی استان بویژه موضوع حضور اتباع بیگانه غیر مجاز، جلسه ای با حضور اعضای شورای تامین استان کرمان با برخی از مسئولین شورای امنیت کشور در محل وزارت کشور تشکیل گردید
تشکیل شورای اداری شهرستان کرمان با موضوع بررسی مشکلات بخشهای جوپار و باغین
نشست شورای اداری شهرستان کرمان جهت بررسی مطالبات شهرهای جوپار و باغین بنا به درخواست پروفسور زاهدی نماینده مردم نجیب و بصیر کرمان و راور درمجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری کرمان برگزار گردید.
تقدیر نماینده مردم کرمان و راور از کسب برتری اوقاف کرمان
رییس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی کسب برتری چهارمین سال متوالی اوقاف کرمان را به تلاشگران عرصه وقف و موقوفات استان تبریک گفت.
"محمد مهدی زاهدی" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، در خصوص مذاکرات هسته ای گفت: نظر ما نظر مقام معظم رهبری است، به دنبال یک توافق خوب می باشیم. مساله هسته ای یک مساله ملی و یک مطالبه عمومی است، همه جریانات سیاسی و مردم خواهان احقاق حقوق هسته ای هستند.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمد‌مهدی زاهدی ظهر امروز با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان مسایل و مشکلات ورزش استان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد. در این نشست حسن رنگرز قهرمان کشتی فرنگی جهان‌، رضا سلطانی مدیر تیم‌های ملی پرورش اندام کشور، حمید صادقی مربی تیم هندبال صنعت مس کرمان و ضیا تاج‌الدینی از مربیان خوشنام شنای کرمان نیز حضور داشتند‌.
با صدور بیانیه‌ای
 "جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی" اعلام موجودیت کرد
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی(یکتا) با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام موجودیت بر اجرای عالمانه اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.
زاهدی در نطق میان دستور:
لزوم تسریع در پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد/انتقاد از بی آبی در روستاهای استان کرمان
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد مهدی زاهدی در نشست علنی امروز(یکشنبه 24 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت:خواستار تسریع در ساماندهی اتباع بیگانه غیر مجاز در کرمان هستیم و از وزیر صنعت می خواهیم تا ذوب آهن اصفهان بدهی‌های خود را به گل‌گهر کرمان را سریعتر بپردازد.
زاهدی در نطق میان دستور:
 دولت، تشکیل کارگروه مشترک برای حل معیشت فرهنگیان را پیگیری نکرد/به تیم مذاکره کننده هسته‌ای اعتماد داریم
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه ملت ایران اسلامی هرگز زیر بار زیاده خواهی ها و زیاده طلبی های امریکا نخواهند رفت تاکید کرد: تیم مذاکره کننده محکم و استوار و بدون انعطاف در مقابل این زیاده خواهی ها بایستد.
زاهدی در گفت‌وگو با فارس:
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسه کمیته انتخاب روسای دانشگاه‌ها به جای ۵ نفر با ۴ نفر تشکیل شده است، گفت: آرای اعلام‌شده از سوی این کمیته خدشه‌دار است.
زاهدی
دولت از طرح انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان حمایت جدی و عاجل کند
کرمان - رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستار حمایت دولت از طرح انتقال آب از خلیج فارس به کرمان شد.
پیگیری مطالبات معدنکاران همکار در تهران
پرداخت مطالبات بخشی از بازنشستگان معدن همکار راور
بنا به پیشنهاد دکتر زاهدی و موافقت مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران مقرر گردید،مبلغی را در اختیار شرکت زغال سنگ کرمان قرار گیرد تا نسبت به پرداخت مطالبات بخشی از بازنشستگان معدن همکار راور اقدام گردد.
گزارش تصویری /بوسه بر دستان پرتلاش
به گزارش خبرنگار سفیر کرمان، پروفسور زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بهمراه جمعی از مسئولان شهرستان راور و مدیران استان با حضور در جمع کارگران پرتلاش معدن همکار، ضمن دیدار با کارگران و تقدیر از تلاشهای خستگی ناپذیر ایشان به بررسی مشکلات این قشر زحمتکش پرداخنتد و همچنین با حضور در معدن، از فرآیند استخراج بازدید بعمل آوردند.
 گزارش تصویری جلسه یکشنبه ۱۷ خرداد کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی
در این جلسه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیرامون برخی مسائل فرهنگی رخ داده در برخی دانشگاه ها توضیحاتی ارایه نمودند.
زاهدی:
دولت باید از طرح انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان حمایت کند/ بحران آب، زندگی در برخی استانها را تهدید می‌کند
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی معتقد است بحران آب در برخی از استانهای کشور از خط قرمز هم گذشته که در صورت تداوم و خروج از کنترل، تهدیدی جدی در زندگی مردم این مناطق محسوب خواهد شد.
زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
در مذاکرات هسته‌ای اگر هدایت ولی فقیه نبود حتما قافله را باخته بودیم
محمد‌مهدی زاهدی در نشست بصیرتی با موضوع ولایت‌فقیه در جمع بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار داشت: موضوع ولایت‌فقیه که امام راحل بنا نهادند، پشتوانه قوی فقهی ، عقلانی و منطقی دارد. زاهدی افزود: در مذاکرات هسته‌ای اگر هدایت رهبری فرزانه انقلاب نبود ما حتما قافله را باخته بودیم، اما فرماندهی کل قوا محکم می‌فرمایند «من اجازه نمی‌دهنم کسی بخواهد از مراکز نظامی بازدید و از دانشمندان ما بازجویی کند».
زاهدی:
 اجازه نمی‌دهیم کسانی که در معرکه سیاست و تدبیر کم آورده‌اند جام زهری دیگر بنوشانند
“محمدمهدی زاهدی” در همایش اصولگرایان استان کرمان با عنوان « خودباوری، وحدت و همدلی» با بیان اینکه، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» گفت: ما اجازه نمی‌دهیم کسانی که در معرکه سیاست و تدبیر کم آورده‌اند بتوانند و بخواهند جام زهری دیگر بنوشانند.
 زاهدی نماینده کرمان و راور برای چهارمین سال بعنوان رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انتخاب شد
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، انتخابات کمیسیون آموزش و تحقیقات برگزار و اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون انتخاب مشخص شدند. بر همین اساس محمدمهدی زاهدی به عنوان رئیس کمیسیون برای چهارمین سال بعنوان ریاست کمیسیون ابقا شد.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس
 فهرست بلندبالای ترور نخبگان علمی
زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تهیه فهرستی بلندبالا از نخبگان علمی کشور برای عملیات تروریستی در نتیجه بازرسی ها، تأکید کرد: تیم مذاکره‌کننده کشورمان، مراقب خطوط قرمز باشند.
زاهدی در جلسه شورای اداری بخش راین خبر داد:
اقدامات موثر برای رونق گردشگری و تخصیص بودجه به پروژه های عمرانی راین
دومین جلسه شورای اداری بخش راین در سال 1394 باحضور نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی فرمانداری کرمان تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی ، مسئولین ادارات و نهادها ، شوراهای اسلامی و دهیاریها در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش راین تشکبل گردید.
 تبریک رئیس کمیسیون آموزش مجلس به مناسبت روز پاسدار و جانباز
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ایام اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت.
با پیگیری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی :
زاهدی رئیس‌ کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نامه‌ای به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گزارش این کمیسیون درباره تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت علوم درباره اعطای بورس تحصیلی و جدب هیئت علمی را ارائه کرد.
محمدمهدی زاهدی:
طرح رتبه‌بندی معلمین موتور محرکه‌ای است که شور و شعف و انگیزه را در معلم افزایش خواهد داد /لزوم تقویت جایگاه دانشگاه فرهنگیان
سایت نماینده-زاهدی پس از دیدار فرهنگیان با رهبر معظم انقلاب، بعنوان رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی تشریح بخشی از دغدغه های نمایندگان مجلس و رهبر معظم انقلاب در حوزه آموزش و پرورش کشور پرداخت. وی انتقاداتی نیز به روند وضعیت فرهنگی در وزارت علوم دولت یازدهم داشت که جزئیات آن را در ادامه می خوانید. در بخش دیگری از این گفتگو نیز به تبیین علت تأکید رهبر انقلاب بر نقش دانشگاه فرهنگیان پرداخت و از ایفای نقش مجلس در کمک به این دانشگاه خبر داد.
زاهدی در پی طرح جلوگیری از تاسیس مراکز آموزش عالی از سوی وزارت علوم:
 تصمیم‌گیری وزارت علوم در قالب طرح آمایش آموزش عالی باشد/ضرورت حذف رشته‌های بدون کاربرد
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره طرح جلوگیری از تاسیس مراکز آموزش عالی از سوی وزارت علوم ، گفت: بهتر است همه تصمیم‌گیری‌ها در غالب طرح «آمایش آموزش عالی» و «سند آمایش سرزمینی» و سرفصل‌های مطرح در نقشه جامع علمی وزارت علوم از دانشگاه‌ها باشد و وزارت علوم عجله نکند.
رئیس کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو یا تسنیم:
 حق پذیرش دانشجو در رشته‌های دانشگاه آزاد در صورت نداشتن شرایط سلب می‌شود
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مهرماه امسال حق پذیرش دانشجو در برخی از رشته‌های دانشگاه آزاد سلب می‌شود.
 وعده روحانی برای در دستور قرار دادن موضوع سرپرستان دانشگاه‌ها
زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی رئیس جمهور در پاسخ به تذکر اینجانب اعلام کرد بررسی صلاحیت روسای دانشگاه ها در دستور کار قرار می گیرد تا طبق آیین نامه انجام شود.
دیدار زاهدی با رئیس مرکز پژوهش های پارلمان ملی کره جنوبی
محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس امروز با رئیس مرکز پژوهش های پارلمان ملی کره جنوبی دیدار و گفت و گو کرد. رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، بر لزوم افزایش همکاری‌های آموزشی و علمی ایران و کرج‌جنوبی تأکید کرد و گفت: این کمیسیون از تقویت مناسبات فی مابین نهادهای علمی- آموزشی دو کشور استقبال می‌کند.
در دیدار پروفسور زاهدی و دکتر آذین با وزیر کشور مطرح شد:
ساماندهی اتباع بیگانه غیر مجاز در استان تا 6 ماه آینده
به گزراش خبرنگار سفیر کرمان در دیداری که زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و آذین نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی با رحمانی فضلی وزیر کشور بمنظور رسیدگی به وضعیت حضور اتباع بیگانه غیر مجاز در کشور و بویژه در شمال استان کرمان برگزار گردید، وزیر محترم کشور متعهد به ساماندهی حضور این افراد ظرف 6 ماه آینده توسط وزارتخانه مطبوعش شد.
در دیدار پروفسور زاهدی با آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی توافق شد:
پرداخت 1400 میلیارد ریال بدهی پیمانکاران / رفع نقاط حادثه خیز جاده ای استان
به گزارش خبرنگار سفیر کرمان در دیدار پروفسور زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با مهندس آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی توافقات مهمی انجام پذیرفت که آن جمله می توان به پرداخت بدهی پیمانکاران استان به مبلغ 1400 میلیارد ریال، بهسازی و روکش آسفالت جاده باغین-ماهان، تعمیر مسیر شهداد -نهبندان، ساخت ترمینال مدرن فرودگاهی با سرمایه گذاری بیش از 1000 میلیارد ریال اشاره داشت.
تذکر زاهدی نماینده کرمان و راور به رئیس جمهور و وزرای آموزش و پرورش،راه و شهرسازی و علوم
لزوم ارائه لایحه جامع رتبه‌بندی فرهنگیان / لزوم تعجیل در انتصاب روسای دانشگاه‌هایی که بیش از شش ماه سرپرست می‌باشند
به گزارش خبرگزاری خانه ملت،‌ در نشست علنی یکشنبه 20 اردیبهشت‌ماه مجلس شورای اسلامی، متن تذکرات کتبی زاهدی نماینده کرمان و راور را به شرح زیر قرائت شد: تذکر به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش در مورد لزوم ارائه لایحه جامع در خصوص رتبه‌بندی فرهنگیان ، تذکر به وزیر راه و شهرسازی بمنظور تسریع در حل مشکلات پیمانکاران راه و شهرسازی و تذکر به وزیر علوم در مورد علت عدم انتصاب تعدادی از روسای دانشگاه‌ها که بیش از شش ماه سرپرست می‌باشند.
جلسه استاندار، رئیس مجمع نمایندگان استان و مسئولان شهرستان برای توسعه و عمران شهرستان راور
به گزارش کاروانسرا، در جلسه ای که با حضور مسئولان راور، پروفسور زاهدی و مهندس رزم حسینی پیرامون مسایل و مشکلات شهرستان راور برگزار گردید، تصمیمات و توافقات مهمی برای توسعه و آبادانی این شهرستان اتخاذ گردید که از آن جمله می توان به : تخصیص مبلغی جهت تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نور، تسریع در ساخت درمانگاه تامین اجتماعی، ساخت اداره تبت واحوال شهرستان، عملیاتی کردن دو بانده شدن راه مواصلاتی کرمان-راور-دیهوک، تکمیل و تجهیز پارک بانوان، تسریع در راه اندازی کارخانه نورد فولاد و ککسازی و اخذ موافقت نامه جهت بافت قالی توسط بافندگان راوری برای عتبات عالیات اشاره داشت.
زاهدی:
کرمان - ایرنا - رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت در آیین تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان: نظام آموزش عالی کشور بر پایه نظری بنا شده که به نوعی یک بیماری مزمن برای نظام آموزشی است و باید به سمت مهارتی پیش برود.
زاهدی در گفت‌وگو با ایسنا؛
"محمد مهدی زاهدی" نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در خصوص تفویض اختیارات به استانداران گفت: از دولت می‌خواهیم با افزایش اختیارات استانداران در حوزه سرمایه‌گذاری‌ها و تصمیم‌گیری‌های اقتصادی با مکانیسم‌های نظارتی، ضمن تسریع در امور، توسعه اقتصادی در استان‌ها را نیز محقق کنند.
نخستین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در سال‌جاری با حضور حدود 100 هزار نفر از مردم و مهندس رزم حسینی استاندار کرمان ، دکتر زاهدی رییس مجمع نمایندگان استان کرمان وجمعی از مسئولان استانی برگزار شد.
افتتاح مجموعه بزرگ ابی (چشمه)کشور با حضور دکترزاهدی رییس مجمع نمایندگان استان کرمان
مزایا، معایب طرح استانی شدن انتخابات و آخرین وضعیت طرح نظام رتبه بندی معلمان از زبان زاهدی
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با بیان اینکه استانی شدن انتخابات مجلس موجب کاهش مشارکت مردم می‌شود، گفت: با برگزاری استانی انتخابات بستری فراهم می‌شود که به سمت و سوی انتخابات حزبی پیش رویم.
پروفسور زاهدی در جمع دانشجویان معتکف در مسجد دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
امروز جمهوری اسلامی به شما جوانان فرهیخته و آینده ساز می بالد
به گزارش خبرنگار سفیر کرمان- زاهدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در جمع جوانان دانشجوی معتکف در مسجد دانشگاه علوم پزشکی کرمان اعلام داشت: امروز جمهوری اسلامی به شما جوانان فرهیخته و آینده ساز می بالد و با اطمینان آینده ای روشن را برای کشور عزیز اسلامی به نظاره خواهد نشست.
دکتر زاهدی در جلسه كارگروه كشاورزي آب و منابع طبيعي استان:
لزوم بررسی مشکلات واحد های تولیدی و صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی
به گزارش اداره روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي استان دکتر زاهدی در جلسه كارگروه كشاورزي آب و منابع طبيعي استان اعلام داشت: بایستی در زمینه مبارزه با آفت زنجره و خشکیدگی خرما و کرم خراط درختان گردو مطالعات کارشناسی انجام و آموزش کشاورزان برای جلوگیری از این آفات صورت پذیرد. ایشان همچنین با اشاره به مشکلات پسته کاران و بازار و صادرات محصولات آنان و همچنین مشکلات واحد های تولیدی و صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی استان خواستار توجه بیشتر مسئولان به این موضوعات شدند.
در دیدار مردمی پروفسور زاهدی با نمازگزاران مسجد امام رضا علیه السلام عنوان شد:
اجرای سند مهندسی فرهنگی کشور از امسال
به گزارش خبرنگار سفیر کرمان زاهدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در جمع نمازگزاران مسجد امام رضا علیه السلام عنوان داشت: به لطف پروردگار توان نظامی امروز کشور وصف ناشدنی است به حدی که دشمنان توان مقابله با نظام اسلامی را ندارند؛ در حوزه علم و فناوری نیز وضعیت به همین نحو است و در خیلی از رشته های نوین، سرآمد دنیا هستیم، لذا بایستی در حوزه فرهنگی نیز با همین عزم وارد شویم و بتوانیم با گامهای استوارتر انقلاب اسلامی را به دنیا صادر نماییم.
با پیگیری پروفسور زاهدی
به گزارش خبرنگار سفیر کرمان بمنظور احداث مسجد در دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناوری پیشرفته کرمان جلسه ای با پیگیری دکتر زاهدی و با حضور خیر گرامی و مسئولان دانشگاه در ایام ولادت مولای متقیان برگزار گردید.
مراسم تجلیل از معلمان نمونه کشوری و استانی
آیین تجلیل از معلمان نمونه استان کرمان با حضور رزم حسینی استاندار، زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، بهرام محمدیان رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش و جهانگیری مدیرکل آموزش و پرورش استان در تالار برق شهر کرمان برگزار شد.
زاهدی در آیین سی و یکمین یادواره بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از معلمان نمونه:
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اطمینان می‌دهم اگر نظام رتبه‌بندی معلمان محقق شود، جایگاه و منزلت معلم دگرگون می‌شود.
 تاکید بر پرداخت مطالبات فرهنگیان و بازنشستگان آموزش و پرورش
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تشریح کمیسیون متبوع خود، گفت: دراین جلسه درخصوص مشکلات معیشتی فرهنگیان با حضور وزیر آموزش و پرورش بحث و گفت و گو شد.
شورای نگهبان طرح استمرار صلاحیت نمایندگان مجلس را رد کرد/طرحی سرتاسر از ابهام،شبهه و تبعیض
سخنگوی شورای نگهبان:تبصره الحاقی به ماده 29 قانون انتخابات که از سوی نمایندگان پیشنهاد شده بود مغایر با قانون اساسی است. شایان ذکر است که این طرح شبهاتی زیادی را در ذهن مردم ایجاد کرده است، مگر افرادی نگران وضعیت تایید صلاحیت خویش هستند؟ یا اینکه خون نمایندگان رنگین تر است؟ و سوالات بسیار دیگری که بایستی از سوی پیشنهاد دهنگان طرح پاسخ داده شود! در همین رابطه باهنر نایب رییس مجلس اعلام داشت:استثنا کردن نمایندگان از نظارت شورای نگهبان نوعی تبعیض است. تصویب چنین طرحهایی از سوی مجلس اصولگرا دور از انتظار است.
کرمان - ایرنا -زاهدی رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: اجرای طرح آمایش کشت و اصلاح الگوی کشت از ضروریات کشور و استان کرمان به شمار می رود.
تقدیر جمعی از فرهنگیان و خانواده دانش آموزان راوری از پروفسور زاهدی بدلیل اخذ موافقت ادامه فعالیت مدارس نمونه دولتی شهرستان راور
پیرو درخواست فرماندار، مسئولین آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان و خانواده ایشان از پروفسور زاهدی نماینده مردم نجیب و بصیر کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی برای جلوگیری از تعطیلی مدارس نمونه دولتی شهرستان راور، موضوع با ارسال نامه مکتوب به وزارت محترم آموزش و پرورش و تماسهای تلفنی با مسئولین وزارتخانه از جمله آقای زرافشان معاونت محترم آموزش متوسطه از سوی پروفسور زاهدی پیگیری و نهایتا با موافقت وزارتخانه مطبوع، مراتب ادامه فعالیت مدارس نمونه دولتی به مسئولین استانی اعلام گردید.
حمایت مجمع نمایندگان از اقدامات استاندار کرمان در مبارزه با حاشیه‌نشینی/برای هر گروه از متصرفان اراضی باید راهکار جداگانه اندیشید
"محمدمهدی زاهدی" در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال که با حضور وزیر جهاد کشاورزی، استاندار کرمان برگزار شد، با قدردانی از اقدامات استاندار کرمان در خصوص حاشیه نشینی اظهار کرد: مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن تشکر از همه اقدامات دستگاه های مربوطه از این اقدامات که به پیشرفت و توسعه استان می انجامد حمایت و قدردانی می کند.
زاهدی رئیس مجمع نمایندگان کرمان:
اعتبار میلیاردی مبارزه با زنجره خرمای کرمان روی کاغذ مانده است
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: 4 میلیارد تومان برای مقابله با زنجره خرما در کرمان اختصاص داده شد که این رقم فقط روی کاغذ است و هیچ اعتباری به استان تعلق نگرفته است.
تذکرات کتبی زاهدی به مسئولان اجرایی کشور
تذکر به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه به علت عدم انتشارفکت شیت ایرانی/تذکر به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی، به دلیل عدم پرداخت طلب پیمانکاران
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد؛ از جمله تذکر پروفسور زاهدی نماینده مردم کرمان و راور به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش، در خصوص رسیدگی عاجل به وضعیت حقوق و مزایای فرهنگیان و اعلام راهکارهای عملیاتی.
زاهدی در کارگروه بانوان و خانواده استان کرمان مطرح کرد:
آمادگی مجلس برای حمایت از تعاونی‌های بانوان/باید فارغ التحصیلان را وارد حوزه کارآفرینی کنیم
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: باید از تعاونی های بانوان حمایت شود و مجلس این آمادگی را دارد که در قالب یک لایحه برای مشارکت در ریسک با این تعاونی ها به ویژه در مناطق محروم و روستایی همکاری کند .
رئیس مجمع نمایندگان کرمان خواستار شد
اختصاص غرفه‌های ویژه بانوان در نمایشگاه‌های بین‌المللی
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: غرفه‌های ویژه‌ای برای بانوان در نمایشگاه‌های بین‌المللی اختصاص داده شود.
گزارش تصویری
سفر استانی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به خراسان شمالی
سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به استان خراسان شمالی از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت .
گزارش تصویری
حضور کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جمع فرهنگیان استان خراسان شمالی
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طی سفر به استان خراسان شمالی در جمع فرهنگیان این استان حضور یافتند.
زاهدی:
 پیگیری طرح دو فوریتی نظام رتبه بندی معلمان در نامه‌ای به رئیس مجلس
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دولت لایحه نظام رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه نکرده است، گفت: نمایندگان در نامه ای به رئیس مجلس درخواست کردند که طرح دو فوریتی نظام رتبه بندی معلمان در دستور کار صحن قرار گیرد.