...


شماره خبر شماره خبر : 980224
تاریخ انتشار چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
ساعت انتشار 11:19:55


شهرداری کرمان از برنامه‌های ارائه کرده به شورای شهر عقب است
رئیس شورای شهر کرمان با بیان اینکه شهرداری از بخشی از برنامه‌ای که به شورای شهر کرمان ارائه کرده است عقب است گفت: برای اجری این برنامه‌ها زمان زیادی نداریم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمد فرشاد عصر امروز در نشست خبری اعضای شورای شهر کرمان با اصحاب رسانه استان با اشاره به اینکه دانستن حق مردم است و مردم باید از آنچه که در جامعه میگذرد اطلاع دقیق و صحیح داشته باشند اظهار داشت: رسانه‌ها در این زمینه نقش بسیار مهمی برعهده دارند و در تعالی جامعه و پویایی مردم بسیار موثر هستند.

وی شوراهای اسلامی را نماد واقعی مردم سالاری دانست و افزود: در شهر تنها مسئولی که به انتخاب مردم تعیین می‌شود شهردار است که به وسیله اعضای شورای شهر که نماینده مردم هستند انتخاب شده است.

رئیس شورای شهر کرمان با بیان اینکه وظیفه شورای اسلامی اجرایی نیست و ما کار نظارت بر اجرای مصوبات را بر عهده داریم گفت: تاکنون شورای شهر کرمان 515 مصوبه داشته است.

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به اینکه شهردار کرمان قبل از انتصاب برنامه‌ای به شورای شهر کرمان ارائه کرد افزود: شهرداری از بخشی از برنامه‌ای که به شورای شهر کرمان ارائه کرده است عقب است و ما از این برنامه عقب هستیم.

فرشاد با بیان اینکه توقع شورا است که در مدت باقیمانده برنامه پیشنهادی به‌طور کامل اجرا شود عنوان کرد: برای اجری این برنامه‌ها زمان زیادی نداریم و حدود سه سال گذشته است.

وی با اشاره به اینکه هیچ پیشنهاد یا طرحی نیست که از طرف شهرداری به شورا پیشنهاد شده و این پیشنهاد رد شده باشد افزود: تمامی پیشنهادات شهرداری در شورای شهر کرمان تصویب شده است و امروز انتظار می‌رود که این طرح و برنامه‌ها اجرایی شود.

رئیس شورای شهر کرمان با بیان اینکه قصد داریم مشکلاتی که با آن ها دست و پنجه نرم می‌کنیم را به شورای بعدی انتقال ندهیم گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام شهر بزرگ‌ترین نارسایی شهر به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه خواسته‌های مردم متفاوت است افزود: اعتقاد ما بر این است که همانطور که آسفالت کوچه‌ها نیاز است اجرای برنامه‌های فرهنگی نیز لازمه یک شهر است.

در این جلسه علی بهرامی عضو شورای شهر کرمان با بیان اینکه رویکرد شورای شهر کرمان رویکرد اجتماعی فرهنگی است اظهار داشت: نمونه بارز رویکرد اجتماعی فرهنگی شورای شهر کرمان را در برنامه شورا و شهرداری در نوروز امسال شاهد بودیم.

عضو شورای شهر کرمان با اشاره به اینکه به دنبال این هستیم تا خانه شهر کرمان را به خانه هنرمندان واگذار کنیم گفت: این نشان از توجه به فرهنگ در شورای شهر کرمان است.


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز