...


شماره خبر شماره خبر : 980219
تاریخ انتشار جمعه 13 ارديبهشت 1398
ساعت انتشار 13:41:42


جاده‌های اصلی باید پوشش کامل تلفن همراه داشته باشد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در جاده‌های اصلی باید پوشش کامل تلفن همراه برقرار باشد گفت: جاده ترانزیتی کرمان، چترود، راور و دیهوک یک مسیر ترانزیتی است که تردد زیادی دارد اما آنتن‌دهی تلفن همراه مناسب نیست.

به گزارش سفیر کرمان -  محمد مهدی زاهدی عصر امروز در جلسه بررسی وضعیت زیرساخت های ارتباطی استان کرمان که با حضور آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد اظهار داشت: در جاده‌های اصلی استان کرمان پوشش تلفن همراه مناسب نیست و اگر اتفاقی در مسیر بیافتد مردم با مشکل روبه‌رو هستند.

وی با اشاره به اینکه در سیل اخیر در منطقه شهداد برای خودرویی مشکلی ایجاد شد که در شب نتوانسته بود کاری انجام دهد گفت: در بخش مرکزی کرمان نیز مشکلات عدم پوشش تلفن همراه در همه اپراتورها وجود دارد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جاده ترانزیتی کرمان، چترود، راور و دیهوک یک مسیر زیارتی و ترانزیتی است که تردد زیادی در آن وجود دارد اما آنتن‌دهی تلفن همراه مناسب نیست افزود: در شهر کرمان در بحث تلفن ثابت و توسعه آن در روستاهای حاشیه شهر مشکل داریم.

وی با اشاره به اینکه در منطقه هجدک که منطقه زلزله‌زده است هنوز با مشکل آنتن‌دهی روبه‌رو هستیم و سایت ایجاد شده مشکل تامین برق دارد خاطرنشان کرد: 165 میلیون تومان برای بهره‌برداری کامل از این سایت اعتبار نیاز است.

زاهدی با بیان اینکه در بخش گلباف شهرستان کرمان تمام اپراتورهای تلفن همراه پوشش مناسبی ندارند گفت: در روستاهای بالای 500 نفر جمعیت وجود پست بانک لازم است که نیازمند زیرساخت است.


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز