...


شماره خبر شماره خبر : 980216
تاریخ انتشار سه شنبه 10 ارديبهشت 1398
ساعت انتشار 09:56:26


زاهدی خبر داد:
مراحل پایانی خط تولید کارخانه فولاد راور
نماینده مردم کرمان وراور در مجلس گفت: این کارخانه نزدیک به مراحل پایانی است و شروع به جذب نیرو کرده است.

سفیر کرمان: محمد مهدی زاهدی با اشاره به راه‌اندازی کارخانه فولاد بوتیا در آینده نزدیک اظهار داشت: قرار بود در منطقه راور کارخانه کک‌سازی ایجاد شود که با بررسی‌های صورت گرفته به این نتیجه رسیدیم که موفقیت‌آمیز نخواهد بود و طی صحبت‌هایی که در شورای اداری چندین سال قبل انجام شد، تصمیم گرفتیم که با کمک کارخانه گل‌گهر سیرجان در این منطقه کارخانه فولاد ایجاد کنیم.

نماینده مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی افزود: این کارخانه نزدیک به مراحل پایانی است و شروع به جذب نیرو کرده است که 90 درصد نیروهای آن بومی راور هستند. 

وی تصریح کرد: این کارخانه در حال حاضر مختص تولید فولاد اسفنجی است و فولاد اسفنجی به خودی خود قابلت استفاده ندارد و باید ذوب شده و تبدیل به نورد شود و طبق توافق‌های صورت گرفته و موافقت هیئت مدیره گل‌گهر کارخانه توسعه خواهد یافت.

زاهدی گفت: در کنار کارخانه فولاد اسفنجی کارخانه نورد هم  ایجاد می‌شود و برای احداث کارخانه نورد اعلام مناقصه کرده‌اند و به‌دنبال شرکت سرمایه‌گذار و پیمانکار هستند که شروع به کار کند.

نماینده مردم کرمان وراور در مجلس عنوان کرد: طی مذاکراتی که صورت گرفته با یک شرکت چینی پیشنهاد داده‌ایم که کارخانه بوته گرافیت را با بررسی‌های لازم در اینجا ایجاد کنند و در نهایت سه کارخانه در این محل ایجاد شود.


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز