...


شماره خبر شماره خبر : 980214
تاریخ انتشار يکشنبه 8 ارديبهشت 1398
ساعت انتشار 09:06:31


نماینده مردم کرمان و راور در مجلس :
ضرورت وجود قوانین مبارزه با کار مجرمانه و خلاف شرع در فضای مجازی/دستگاه قضا با متخلفین محکم برخورد کند
نماینده مردم کرمان و راور گفت: باید قوانین مبارزه با کار مجرمانه و خلاف شرع در فضای مجازی وجود داشته باشد.

"سفیرکرمان" به نقل از "راه آرمان "محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در رابطه با عدم نظارت بر فضای مجازی اظهار داشت : شکی نیست که باید از فضای مجازی استفاده کرد و دنیا به گونه ای است که نمی توان فضای مجازی را نادیده بگیرد .

وی گفت : اکنون باید مراقبت های لازم در خصوص فضای مجازی صورت گیرد تا فضای سالمی فراهم شود زیرا در دنیا حساب و کتاب وجود دارد و این طور نیست که هر کسی هر مطلبی را بخواهد انتشار دهد .

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در این خصوص باید نکاتی را مد نظر قرار دهیم ،خاطر نشان کرد : باید قوانین مبارزه با کار مجرمانه و خلاف شرع در فضای مجازی وجود داشته باشد.

زاهدی افزود : در فضای مجازی تهمت زدن و نسبت های دروغ به افراد داده می شود و متاسفانه برخی اسرار خانوادگی فاش و باعث از هم پاشیدن خانواده ها می شود و حتی در برخی مواقع امنیت ملی به خطر می افتد پس باید یکسری قوانین محکم وجود داشته باشد .

وی ادامه داد : در کنار این قوانین باید نیروی انتظامی و سایر دستگاه های اطلاعاتی کشور و در راس آن ها وزارت ارتباطات مراقبت های لازم را به عمل آورند و به محض شکوایه رسیدگی و شناسایی کنند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: وزارت ارتباطات باید رصد کامل اطلاعاتی داشته باشد تا به محض مشاهده آلودگی فرد خاطی به مراجع قضایی معرفی شود و دستگاه قضا نیز برخوردی محکم داشته باشند .نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز