...


شماره خبر شماره خبر : 97128
تاریخ انتشار چهارشنبه 22 اسفند 1397
ساعت انتشار 18:36:33


فاتحِ ذوالفقار و سرگشته منظومه شهادت
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به سردار سلیمانی برای دریافت نشان ذوالفقار از سوی مقام معظم رهبری تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پیامی اعطای نشان ذوالفقار به سردار سلیمانی توسط مقام معظم رهبری را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

فاتحِ ذوالفقار و سرگشته منظومه شهادت

ذوالفقار، نه فقط یک قبضه سلاح، که عینیت نمادی دشمن‌شکن از فراز "ترهبون به عدوالله" است که یک دَم آن بر کفر و ستم و ظلم، و دَم دیگرش بر فرق نفاق و فتنه و جهل می‌کوبد.

به یقین شایسته‌ی قبضه ذوالفقار، دستان با کفایت شیرانِ روزِ نبرد و باکیان سحرگاهِ تضرع است، تا در میادین سخت و غبارآلود، بر فراز و به فرود آید.

صد شکر که پیر دِیر، آنکه مریدانش را گوشه‌ی چشمی، بَهر یک عمر کفایت است، این بار از خیل جانبازان عاشق خویش، روی مِهر و دست کرامت، به فرمانده وفادار و مجاهدِ بی‌پیرایه دیار کریمان "حاج قاسم سلیمانی" عنایت فرمود.

 فرمانده‌ای، که سالیان طولانی سرگشته منظومه شهادت است و دل‌های مجاهدان آزاده عالم، مالامال از رشک بر سینه‌ی ستبر اوست که به نشان ذوالفقار مفتخر گردیده است.

برادر بسیجی سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی

خداوند متعال سلامت وجودِ گرانقدر، و دوام خدمات صادقانه را ذیل بیرق سرخِ ولایت بر جنابعالی و همسنگران صدیق که مشمول دعای خیر حضرت بقیه الله ارواحنا له الفداء و نائب بر حقش خواهید بود، محفوظ و افزون بدارد.

برادر شما محمّدمهدی زاهدی

نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز