...


شماره خبر شماره خبر : 97121
تاریخ انتشار دوشنبه 13 اسفند 1397
ساعت انتشار 20:37:04


سوال زاهدی نماینده مردم کرمان درباره ضعف مدیریت و عملکرد در دانشگاه‌های پیام نور و فنی حرفه‌ای به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارجاع شد
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت ‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست روز دوشنبه 13 اسفندماه کمیسیون: در این نشست سئوال سه نماینده مجلس از وزیر علوم در دستور کار بود که بدلیل عدم حضور وزیر در کمیسیون به صحن علنی ارجاع شد.

سیدحمایت میرزاده  در گفت وگو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت   در تشریح نشست روز دوشنبه 13 اسفندماه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: در نشست امروز سئوال از وزیر آموزش و پرورش و سئوال از وزیر علوم در دستور کار بود که مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود و جواد کاظم نسب الباجی نماینده مردم اهواز از  طرح سئوال خود از وزیر آموزش و پرروش منصرف شدند.

سئوالات از وزیر آموزش و پرورش از دستور کار کمیسیون آموزش خارج شد

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین منصور مرادی نماینده مردم مریوان و سروآباد و جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس درخواست تعویق سئوال را داشتند که با توجه به اینکه چنین چیزی در آیین نامه پیش بینی نشده بود سئوال از وزیر آموزش و پرورش منتفی و با وجود آماده بودن وزیر برای پاسخگویی سئوال از وی از دستور کار کمیسیون خارج شد.

غیبت وزیر علوم در نشست کمیسیون

وی ادامه داد: همچنین سه نماینده از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سئوالاتی داشتند که با توجه به اینکه منصور غلامی وزیر علوم در جلسه حاضر نبود این سئوالات با اصرار نمایندگان سئوال کننده و بر اساس آیین نامه داخلی مجلس به صحن علنی ارجاع شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش افزود: سئوال محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در خصوص علت عدم توجه وزارت علوم به توسعه و حمایت از آموزش‌های کاربردی مرتبط با مشاغل کشور است، سئوال حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار درباره این بود که چرا هیچ برنامه خاصی برای تعیین تکلیف اساتید حق التدریس دانشگاه‌‎های سراسر کشور ندارید و نهایتا سئوال محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان درباره ضعف مدیریت در دانشگاه‌های فنی حرفه‌ای بود که وزیر علوم باید به این سئوالات در صحن علنی مجلس پاسخ دهد.


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز