...


شماره خبر شماره خبر : 97114
تاریخ انتشار يکشنبه 7 بهمن 1397
ساعت انتشار 14:04:07


زاهدی در تذکر شفاهی:
حیف و میل در زمان اجرا شدن نمایشگاه های بین المللی کرمان
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بر لزوم رسیدگی و ورود نهادهای نظارتی به موضوع ساخت و اجرای نمایشگاه های بین المللی کرمان ورود نمایند چراکه مستندات قابل توجهی در خصوص سوءاستفاده برخی صاحب منصبان در این حیف و میل از بیت المال ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی در نشست روز یکشنبه، 7 بهمن ماه مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن تشکر از مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص بررسی لوایح چهارگانهFATF گفت: بانک مرکزی و دولت در موضوع استمهال وام های کشاورزی و تولیدکنندگان دردسر جدیدی برای آن ها ایجاد کرده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جای تاسف دارد که بعد از گذشت خشکسالی های طولانی در استان کرمان به ویژه در شمال این استان در لایحه بودجه سال 98، کم توجهی به تامین آب شرب استان کرمان شده است، آیا باید فاجعه انسانی و امنیتی رخ دهد تا مسئولین به فکر بیافتند لذا از مجلس تقاضا می شود که کم کاری دولت در این خصوص را جبران کنیم.

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود: از قوه قضائیه و سازمان بازرسی کل کشور درخواست دارم که در موضوع حیف و میل در زمان اجرا شدن نمایشگاه های بین المللی کرمان بررسی صورت گیرد لذا شواهد حاکی از آن است که عده ای با سوءاستفاده از جایگاه برخی از صاحب منصبان دست به چنین حیف و میلی از بیت المال زده اند.

وی گفت: چند سالی است صحبت در بحث ساماندهی اتباع بیگانه صورت می گیرد ولی این وضعیت در استان کرمان تبدیل به معضل اجتماعی، اقتصادی و امنیتی شده است که وزارت کشور باید بحث ساماندهی اتباع را جدی بگیرد، تا چه زمانی باید این مشکل حل شود، آیا برای حل این موضوع دولتمردان برنامه ای دارند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: قیمت اجناس و مواد غذایی روز به روز گران تر و فشار بر اقشار مستضعف بیش از گذشته وارد شده است چرا برنامه ریزی مطلوب و نظارت صورت نمی گیرد در حالی که انقلاب مدیون قشر مستضعف است و نباید این حامیان انقلاب اسلامی را از دست داد و همچنین از کمیسیون تلفیق در خصوص بیمه رانندگان وسیله نقلیه عمومی درخواست کمک به این قشر را دارم.


نظر شما نظر شما

نظرات کاربران نظرات کاربران
نظرات کاربران ناشناس
شنبه 20 بهمن 1397 - 15:02

جناب آقای زاهدی مردم به شما رای دادند خودتان پاسدار حقوقشان باشید اگر دستگاه های نظارتی می خواستند بر حیف و میل ساخت نمایشگاه بین المللی کرمان نظارت داشته باشند که همان سالهای ساخت نمایشگاه نظارت می کردند پس ما به شما رای داده ایم چیکار کنیم.
نظرات کاربران ناشناس
شنبه 20 بهمن 1397 - 15:02

جناب آقای زاهدی مردم به شما رای دادند خودتان پاسدار حقوقشان باشید اگر دستگاه های نظارتی می خواستند بر حیف و میل ساخت نمایشگاه بین المللی کرمان نظارت داشته باشند که همان سالهای ساخت نمایشگاه نظارت می کردند پس ما به شما رای داده ایم چیکار کنیم.
محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز