...


شماره خبر شماره خبر : 971022
تاریخ انتشار جمعه 28 دي 1397
ساعت انتشار 10:52:40


آغاز عملیات اجرایی زیرگذر باغ شاهزاده به ماهان از سال آینده
با پیگیری نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و طی قول مدیرکل راه و شهرسازی و فرماندار کرمان، عملیات اجرایی زیرگذر باغ شاهزاده ماهان از اوایل سال آینده شروع شود.

به گزارش خبرنگار   گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از کرمان ،  محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهر ماهان گفت: مدتهاست که زیرگذر باغ شاهزاده به ماهان دغدغه اصلی مردم ماهان شده و نسبت به  اجرایی نشدن این پروژه با توجه به وعده‌های مسئولین گلایه‌مند و ناراحت هستند.

وی افزود: جهت بهره برداری و تکمیل این پروژه به ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیازمند است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: طی قول فرماندار کرمان و مدیرکل راه و شهرسازی استان، مقرر گردید که با قرارگرفتن این پروژه در ردیف بودجه سال‌های متوالی آینده، عملیات اجرایی این پروژه از سال آینده آغاز گردد.

وی افزود: در این نشست مدیرکل راه و شهرسازی استان، زمان بهره برداری از این پروژه را با توجه به هزینه بالا، ۲ الی نهایت ۳ سال تخمین و بستگی به اعتبار در ردیف بودجه دانست که تمامی مسئولین ماهان تعهد داده که درطول ۲ الی ۳ سال از شروع تا پایان این پروژه گلایه‌ای نداشته باشند تا این پروژه به اتمام برسد.


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز