...


شماره خبر شماره خبر : 97107
تاریخ انتشار يکشنبه 9 دي 1397
ساعت انتشار 18:57:03


محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی
فتنه 88 آغاز بزرگ‌ترین تحریم‌های بانکی علیه ایران بود
نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه امروز طرفداران فتنه 88 طلبکار نظام شدند گفت: آنها یادشان رفته که خودشان عامل فتنه و تحریم‌ها بودند اما ملت هرگز فراموش نمی‌کنند که فتنه 88 آغاز تحریم‌ها علیه ایران و شروع بزرگترین تحریم‌های بانکی بود.
نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه امروز طرفداران فتنه ۸۸ طلبکار نظام شدند گفت: آنها یادشان رفته که خودشان عامل فتنه و تحریم‌ها بودند اما ملت هرگز فراموش نمی‌کنند که فتنه ۸۸ آغاز تحریم‌ها علیه ایران و شروع بزرگترین تحریم های بانکی بود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، محمد مهدی زاهدی صبح امروز در آیین بزرگداشت حماسه 9 دی در جیرفت با اشاره به حضور پرشور مردم جیرفت در حماسه بزرگ 9 دی اظهار داشت: بدخواهان بدانند تا زمانی که مردم ما در صحنه هستند نمی‌توانید آسیبی به ایران اسلامی بزنید.
 
وی با بیان اینکه در جریان فتنه 88 دشمنان با غبارآلود کردن فضا به دنبال این بودند تا به‌گونه‌ای عمل کنند تا تشخیص حق و باطل ممکن نباشد و برای تشخیص حق و باطن مردم در گمراهی بیافتند افزود: در آن روزها تشخیص راه درست نیاز به بصیرت داشت.
 
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم ایران در 9 دی به صحنه آمدند عنوان کرد: 9 دی روز پیروزی و تجلی بخشی عوامان خاص بر خواصان عام بود و در این روز بسیاری از مردم به صحنه آمدند و بصیرت خود را نشان دادند در حالی که تعدادی از خواص سکوت کردند.
 
وی با بیان اینکه مردم نشان دادند که جلوتر از خواص مسائل را درک می‌کنند و به صحنه می‌آیند عنوان کرد: در فتنه 88 چراغ سبزی به دشمنان نظام داده شده اما بصیرت و هوشیاری مقام معظم رهبری نگذاشت تا این چراغ سبز در ذهن دشمن عملی شود.
 
زاهدی با اشاره به اینکه در جریان فتنه 88 به اموال عمومی کشور خسارت‌های زیادی وارد شد، گفت: فتنه 88 آغاز تحریم‌ها علیه ایران و شروع بزرگترین تحریم های بانکی و بانک مرکزی بود.
 
وی با بیان اینکه امروز طرفداران فتنه 88 طلبکار نظام شدند افزود: آنها یادشان رفته که خودشان عامل فتنه و تحریم‌ها بودند اما ملت هرگز فراموش نمی‌کنند که چه ظلمی در فتنه 88 به آنها شده است.
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن با تمام وجود تصمیم به براندازی نظام از طریق استحاله از درون کرده است و می خواهد مردم را نسبت به نظام بی‌اعتماد کند و مشکلات اقتصادی را بزرگ نشان دهد تا دست آوردهای این نظام نادیده گرفته شود.
 
وی با بیان اینکه هر ساله در دنیا در شاخص توسعه اقتصادی مقام اول را داریم، افزود: ایران قدرت هفتم در دنیا است که این مهم در بعد انقلاب بوجود آمد و ایران تا قبل از انقلاب جایگاهی نداشته است.
 
زاهدی با اشاره به اینکه همچنین ایران قدرت 13 برتر نظامی دنیا را دارد و از بسیاری از کشورها بالاتر است و به این مهم افتخار می‌کنیم بیان کرد: در بحث بهداشت بنا بر آمار سازمان بهداشت جهانی متوسط عمر ایرانیان 76 سال شده است و این در حالی است که قبل انقلاب 55 سال بوده است.
 
وی با بیان اینکه قبل از انقلاب در کل کشور تنها 7 دانشکده پزشکی داشتیم که امروزه به 47 دانشگاه پزشکی رسیدیم افزود: ما باید به ملت خودمان تکیه کنیم و نباید تکیه ما به آمریکا و بیگانه باشد چرا که آمریکا ما را سرکار گذاشته است و اروپا هم هنوز هیچ اقدام عملی برای ما انجام نداده است.

نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز