...


شماره خبر شماره خبر : 97103
تاریخ انتشار يکشنبه 2 دي 1397
ساعت انتشار 16:17:39


خروج آمریکا از سوریه دستاوردی بزرگ برای جبهه مقاومت است
خروج آمریکا از سوریه دستاوردی بزرگ برای جبهه مقاومت است
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: خروج آمریکا از سوریه دستاوردی بزرگ برای جبهه مقاومت است و این نتیجه مقاومت در مقابل آمریکاست.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدمهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در همایش « چله انقلاب» که به همت اعضای اتحادیه سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، بحث چله انقلاب را بحث بسیار مهمی دانست و پیروزی‌های به دست آمده و اتفاقاتی که در منطقه افتاده را بسیار قابل تامل دانست.

وی در ادامه به خروج آمریکا از سوریه اشاره کرد و افزود: خروج امریکا از سوریه دستاوردی بزرگ برای جبهه مقاومت است و این نتیجه مقاومت در مقابل آمریکاست.

زاهدی در ادامه به بحث در حوزه علم و فناوری پرداخت و با مقایسه دانشگاه‌ها در ایران در قبل و بعد از انقلاب، تصریح کرد: یکی از کارهای مهمی که بعد از انقلاب انجام شده این است که عدالت آموزشی در سراسر ایران برقرار شد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: در حال حاضر ما در برخی شاخه های علمی در دنیا جزو صاحب نظرها هستیم. در هوا فضا، انرژی هسته ای، سلولهای بنیادی،نانو و نظریه سیستم های فازی موقعیت های بزرگ است که کشور به دست آورده است.

زاهدی در بحث دفاعی ایران را یکی از مقتدرترین کشورهایی خواند که بر اساس دانش فنی و صنعتی خود، کار می کند.

وی در پایان سخنان خود گفت: ما باید قدردان نظام و انقلاب باشیم و این پیشرفت ها در حوزه علم و فناوری است که باعث شده ما امروز یکی از امن ترین و مقتدر ترین کشورها در منطقه و دنیا باشیم.

زاهدی در پایان به پرسش‌های دانشجویان پاسخ داد.


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز