...


شماره خبر شماره خبر : 970910
تاریخ انتشار يکشنبه 18 آذر 1397
ساعت انتشار 15:56:49


زاهدی نماینده کرمان و راور در مجلس:
سازمان ملی جوانان احیا شود و از وزارت ورزش تفکیک شود
به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدمهدی زاهدی" امروز 17 آذرماه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمان با حضور وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: در شهرستان های کرمان و راور مشکلاتی در حوزه ورزش داریم و دو سالن ورزشی داریم که قابل استفاده نیست و درخواست داریم اعتباری برای تکمیل این دو سالن تخصیص داده شود تا جوانان بتوانند استفده کنند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: باید به دورانی که سازمان جوانان جدا باشد، برگردیم. زیرا در حال حاضر ورزش بر سایر مسائل جوانان سایه انداخته و باید سازمان جوانان جدا باشد.

وی افزود: شرکت ملی مس فعالیت هایی در احداث استادیوم و زمین فوتبال در دست انجام دارد که در حوزه اجرا به مشکلاتی برخورد کرده اند و با توجه به اینکه 80 درصد کار انجام شده، درخواست داریم با فوریت این مسائل با حضور مسوولان مس حل شود تا بتوان از ظرفیت فضاها استفاده کرد.

زاهدی تصریح کرد: هیئت های ورزشی در همه شهرهای استان دچار مشکل هستند و در مرکز استان اوضاع بدتر است و ورزشکاران مشکلاتی دارند و باید به این حوزه توجه و به هیئت های ورزشی استان کمک بشود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اختصاص 0.27 درصد از محل مالیات بر ارزش افزوده به حوزه ورزش بیان کرد: پیشنهاد ما این است از این محل کمک ویژه ای به استان کرمان بشود و در زمینه اشتغال جوانان حاضر هستیم در مجلس کمک کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: باید به دورانی که سازمان جوانان جدا باشد، برگردیم. زیرا در حال حاضر ورزش بر سایر مسائل جوانان سایه انداخته و باید سازمان جوانان جدا باشد.

زاهدی اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم باید برای اشتغال جوانان پای کار بیایند و مهارت را آموزش بدهند و باید اول آموزش ما درست بشود.

وی تصرح کرد: موقتا باید برای اشتغالزایی در مقطع کنونی، توانمندسازی فارغ التحصیلان دانشگاهی در اولویت قرار بگیرد و وزارت ورزش در این زمینه به کمک سازمان فنی و حرفه ای کار بزرگی انجام بدهد.

 

 


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز