...


شماره خبر شماره خبر : 970711
تاریخ انتشار چهارشنبه 18 مهر 1397
ساعت انتشار 22:35:12


مهدی معنویان مدیرعامل آژانس هواپیمایی همسفر کبوتران حرم:
راه‌اندازی بزرگترین کاروان پیاده‌روی اربعین استان کرمان
مدیرعامل آژانس هواپیمایی همسفر کبوتران حرم از ثبت نام و راه اندازی بزرگترین کاروان پیاده روی اربعین حسینی استان کرمان با حضور بیش از 2000 زائر در دومین سال متوالی خبر داد.
به گزارش تابناک کرمان، مهدی معنویان در گفتگو اختصاصی با بوتیانیوز اظهارداشت: به مناسبت نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی و استقبال و درخواست مکرر زائرین ثبت نام پیاده روی اربعین از هفتم مهرماه آغاز و تا چهارم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی به مراحل ثبت نام اشاره کرد و افزود: متقاضیان می‌توانند مشخصات خود را به صورت اینترنتی و با مراجعه به کافی‌نت با پرداخت 371 هزار تومان در سامانه سماح ثبت نام و پس از دریافت کدرهگیری جهت انجام ادامه مراحل ثبت‌نام به آژانس مربوطه مراجعه کنند.

معنویان با اشاره به اینکه زمان صدور ویزا حدوداً چهار روز است و فقط یک ماه اعتبار دارد خاطرنشان کرد: تاریخ حرکت پیاده‌روی به زمان صدور ویزای شخص بستگی دارد و افراد پس از دریافت ویزا می‌توانند حرکت کنند.

مدیرعامل آژانس هواپیمایی کبوتران حرم افزود: هزینه‌ی دریافتی از زائران پیاده روی اربعین مبلغ یک میلیون و 340 هزار تومان است که به صورت نقد و اقساط دریافت می‌شود که شرایط اقساطی به زودی اعلام خواهد شد.

وی با اعلام اینکه این آژانس در صورت درخواست مسافر و پرداخت هزینه از سوی وی، ترانسفر داخلی از کرمان تا مرز و از مرز تا کرمان در اختیار زائر قرار می‌دهد ابراز کرد: آژانس در نظر دارد کاروانی را در تاریخ 23 مهر از کرمان با خدمات ترانسفر داخل خاک ایران تا مرز همراه با غذا و بلعکس، ترانسفر بین شهری داخل خاک عراق از کربلا به نجف و نجف به کاظمین و سامرا اعزام کند که در تاریخ 6 آبان باز می‌گردند.

مدیرعامل دفتر هواپیمایی کبوتران حرم در انتها گفت: متقاضیان در نظر داشته باشند که تعداد ثبت نام زائرین محدود می باشد و زائرین می‌توانند در اسرع وقت به آژانس هواپیمایی همسفر کبوتران حرم باشماره تلفن ۳۶۲۶- ۰۳۴ ، به آدرس خیابان فابریک، رو به روی پمپ بنزین مراجعه نمایند.نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز