...


شماره خبر شماره خبر : 97076
تاریخ انتشار دوشنبه 9 مهر 1397
ساعت انتشار 17:44:47


زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
خیمه‌های مهربانی در امتداد خیمه‌های حسینی
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به ایثار متجلی در مدرسه عاشورا اظهار داشت که امروز باید تلاش کنیم هر اقدام ما به شکوه قیام اباعبدالله (ع) بیفزاید و این مقدور نخواهد بود مگر اینکه نکته نکته این حماسه بزرگ را به منصه ظهور برسانیم.
محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جمع خادمین و مسئولین هیاتهای مذهبی با اشاره به درس های عاشورا گفت : یکی از آموزه های های مکتب امام حسین (ع) درس ایثار و از خودگذشتگی و دستگیری از محرومین است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: باید به نگاه عدالت طلبانه و حمایتی امام حسین علیه السلام از محرومان و ضعفا توجه بیشتری نماییم و سعی شود درکنار زنده نگاه داشتن یاد و خاطره ی همه ی رشادتهای امام، به این سیره ی ارزشمند حسینی نیز جامه عمل پوشانده شود.  لذا پیشنهاد برپایی خیمه های مهربانی با هدف جمع آوری کمک های مردمی عزاداران و عاشقان اباعبدالله (ع) برای دانش آموزان بی بضاعت را دارم.  تهیه کمک ها از بین تجهیزات و کالاهای ایرانی، می تواند ویژگی بارز این همراهی باشد. از همه ی مسئولان و بانیان خیر در هیات های عزاداری، مساجد و حسینیه ها، همچنین مردم نوع دوست تقاضا دارد برای به ثمر رساندن این امر خیر، مشارکت نمایند.

نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز