...


شماره خبر شماره خبر : 970645
تاریخ انتشار شنبه 31 شهريور 1397
ساعت انتشار 14:26:04


زاهدی در پیامی:
تاسوعا و عاشورا تجلی وحدت و بصیرت ملت ایران
به گزارش سفیر کرمان محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پیامی از عموم مردم و بویژه جوانان، هیاتهای مذهبی و روحانیون و مداحان اهل بیت در خلق حماسه بزگ گردهمایی های عاشقان حسینی در دهه اول ماه محرم تقدیر نمود. در بخشی از این پیام آمده است: در حالی شاهد بی نظیرترین جلوه های بصیرت، همدلی، نظم و امنیت در مجالس عزای اباعبدالله الحسین بودیم که از قضا دشمنان عشق و اعتقاد عاشورایی ملت ایران، کمر به کمرنگ ساختن آن بسته بودند.


متن پیام به شرح ذیل است:

عاشقان، خادمان و عزاداران گرانقدر اباعبدالله الحسین علیه السلام

سلام علیکم

اعَظَمَ اﷲ اُجورَکُم

   عاشقانه، غیرتمندانه و عالمانه به استقبال تاسوعا و عاشورا و عزای مولا و سرورمان  وارد شدید و به مدد همت، هوشیاری و اتحاد جانانه ی خویش، سربلند و عزتمندانه از آن بیرون آمدید.

   توفیقی نصیب این خدمتگزار و ارادتمند همیشگی شما گردید تا در نقاط مختلف شهر، توابع و روستاها در محافل عاشورایی تان شرف حضور داشته و از نزدیک شاهد تلاش مخلصانه و مومنانه ی عزاداران و خادمان اباعبدالله باشم.

    در حالی شاهد کم نظیرترین جلوه های بصیرت، همدلی، نظم و امنیت بودیم که از قضا دشمنان عشق و اعتقاد عاشورایی ملت ایران، کمر به کمرنگ ساختن آن بسته بودند.

شکوه کم نظیری که در برابر آن سر تعظیم فرود آورده و پیشانی شکر بر خاک می ساییم و برخود لازم می دانم که از کلیه خدمتگزاران و بانیان این حضور  قدردانی و سپاسگزاری نمایم.

     هیئت های معزز مذهبی، نیروهای مقتدر امنیتی و انتظامی، روحانیت بزرگوار، مداحان و ذاکرین اهل بیت علیهم السلام، خادمان عزاداران حسینی در اورژانس، حوزه های مختلف خدمات شهری بویژه ناوگان حمل و نقل، مردم عزیز و به ویژه جوانان و عزادارانی که حضور کم نظیر شما این حماسه ی بزرگ را رقم زدید، بر دستان شما بوسه می زنم و شما را به پرتو مهر اباعبدالله الحسین (ع) و اولاد مظلوم ایشان می سپارم. اجرکم عندالله

محمد مهدی زاهدی

نماینده مردم شریف و عزیز کرمان و راور


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز