...


شماره خبر شماره خبر : 97044
تاریخ انتشار سه شنبه 12 تير 1397
ساعت انتشار 11:36:58


علت نابسامانی‌های اخیر اقتصادی چیست؟
محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به افزایش قیمت برخی کالاها در هفته‌های اخیر گفت: بدون شک اتاق فکر دشمن از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به ملت ایران فروگذار نمی‌کند اما اینکه مسئولان دولتی و برخی نمایندگان مجلس گرانی‌های اخیر را تنها به گردن دشمن بیندازند و یا آن را ناشی از فضای روانی بدانند، نوعی فرو بردن سر در برف و پاک کردن صورت مسئله است.

وی افزود: در صورتی که مسئولان دولتی رهنمودهای مقام معظم  رهبری در خصوص افزایش توان داخلی و تکیه بر ظرفیت‌های ملی را جدی می‌گرفتند، یقینا کشور در مواجه با این‌گونه تکان‌های اقتصادی از خود مقاومت نشان می‌داد و گرفتار برخی نارسایی‌های کنونی نمی‌شد.

نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه دولت باید از ظرفیت جوانان انقلابی و متخصص در عرصه‌های مدیریتی کشور استفاده کند، خاطرنشان کرد: در طی چهل سال عمر انقلاب اسلامی هر زمان که جوانان به میدان آمدند، مشکلات پیش روی کشور به بهترین شکل ممکن مرتفع شده است.

به گفته نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، دستگاه تبلیغاتی استکبار به کمک ایادی خود می‌کوشد که حس ناامیدی را در میان مردم جامعه تزریق  کند که در این میان وظیفه رسانه‌ها و مسئولان این است که ضمن تشریح واقعیت‌ها و دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی در راستای حفظ انسجام میان آحاد مردم و احزاب و گروه‌ها حرکت کنند.

زاهدی با اشاره به سالروز انفجار حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر ماه  سال 60 و شهادت دکتر بهشتی و جمعی از یاران انقلاب توسط منافقین کوردل گفت: جنایات منافقین در قبال ملت ایران تمامی نداشته و دلسوزی امروز بقایای این جنایتکاران نیز  برای مردم ایران بسیار مضحک است.

وی افزود: خودفروختگانی چون مریم رجوی که در دهه‌های اخیر و در آن سوی مرزها در حال توطئه علیه ملت ایران بوده‌اند، فهم درستی از واقعیت‌ها و علاقه مردم به کشورشان ندارند.

نماینده مردم کرمان در مجلس با ابراز امیدواری نسبت به حل مسائل و مشکلات کشور گفت: یقینا آینده برای ملت بزرگ ایران روشن خواهد بود و به همت جوانان باانگیزه و غیور کشور، شاهد پیشرفت‌های روزافزون ایران اسلامی خواهیم بود.

انتهای پیام/


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز