شهیدان
آخرین اخبار
...


شماره خبر شماره خبر : 970220
تاریخ انتشار يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
ساعت انتشار 13:21:47


نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
برجام برای ما کاری نمی‌کند/ استحکام نظام به مردم‌داری است/حزب جایگاه جدی در کشور ما ندارد
نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام و خروج آمریکا از آن برای ما کاری نمی‌تواند، انجام دهد، استحکام نظام به مردم‌داری است.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدمهدی زاهدی صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: سیستم حکومتی ما اشکالی جدی دارد که به احزاب بها نداده و جایگاه جدی در کشور ما ندارند.

وی بیان داشت: احزاب کادرسازی دارند، مدیران و نماینده‌های لایق تربیت می‌کنند و در نتیجه سیستم اداری خود به خود اصلاح می‌شود.

زاهدی با بیان اینکه تاکنون هیچ دولت و مجلسی پاسخگوی علمکرد خود نبوده است و همین امر موجب فساد می‌شود، افزود: باید سیستم حزبی وارد شود، آن زمان شرایط متفاوت و شفافیت‌ها به اجبار ایجاد می‌شود.


وی اظهار داشت: فشارهای سیاسی موجب می‌شود، مدیران و نماینده‌هایی وارد شوند که کارآمدی ندارند و در نتیجه شاهد ظلمی بزرگ در حق مردم هستیم.


زاهدی همچنین با اشاره به مسئله برجام بیان داشت: برجام و خروج آمریکا از آن برای ما کاری نمی‌تواند، انجام دهد، استحکام نظام به مردم‌داری است و ما باید خود را نوکر و خادم آنان بدانیم.

نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بسیاری از مراجعان ما به دلیل اینکه سیستم اداری به موقع جواب نمی‌دهد، گلایه دارند.

وی تشکیل شورای هماهنگی نظارتی در کشور را مورد تأکید قرار داد و گفت: چندگانه بودن دفاتر نظارتی مشکل‌ساز است بر همین اساس با تشکیل شورای هماهنگی نظارتی در یک هماهنگی کامل بین دستگاه‌ها، کارها سریع‌تر و بهتر پیگیری ‌می‌شود.

نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز