شهیدان
آخرین اخبار
...


شماره خبر شماره خبر : 961221
تاریخ انتشار دوشنبه 21 اسفند 1396
ساعت انتشار 06:17:40


در اولین مجمع سلامت استان کرمان انجام شد
تقدیر از موسسه کوثر مشیز به عنوان خیریه فعال در عرصه درمان استان کرمان
در اولین مجمع سلامت استان کرمان با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، استاندار و قائم مقام معاونت اجتماعی وزارت بهداشت از موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان تشکل مردم نهاد فعال در عرصه سلامت و درمان استان کرمان تقدیر به عمل آمد.
به گزارش سفیرکرمان به نقل از ایسنا منطقه کویر، در این همایش علی‌اصغر فرشاد قائم‌مقام معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نخستین مجمع سلامت استان کرمان گفت: تامین سلامت مردم وظیفه یک دستگاه نیست، وزارت بهداشت 20 درصد نیازهای سلامت را می‌تواند پاسخ دهد و 80 درصد بقیه شامل مشارکت مردم توانمند و همکاری متعهدانه بین‌بخشی است و اگر این دو بال نباشد برای سلامت موفق نیستیم. 

همچنین علیدادی‌سلیمانی، امام جمعه کرمان نیز در این مراسم تصریح کرد: بحث سلامت در همه دستورات اسلام وجود دارد و اسلام یک جامعه سلامت‌محور را معرفی می‌کند.

 علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان نیز در نخستین مجمع سلامت استان کرمان گفت: تضمین سلامت و امنیت کشور وظیفه حکومت است.

وی افزود: مجمع سلامت برای ارائه گزارش نیست، بلکه تقویت جوامع محلی اصل کار مجمع سلامت است و امیدواریم در سال آینده به شکل کارکردی به حوزه سلامت برویم. 

یادآور می شود، موسسه خیریه کوثر مشیز دارنده نشان زرین مسئولیت اجتماعی ایران با داشتن چهار مجموعه درمانی در تهران و استان کرمان در زمینه خدمات درمانی به خصوص دندانپزشکی فعالیت گسترده ای داشته و هم اکنون نیز با راه اندازی کلینیک فوق تخصصی دندانپزشکی آرام بخشی و بیهوشی در جنوب شرق ایران در مرکز درمانی حضرت ابوالفضل(ع) گام بزرگی در رفع مشکلات دندانپزشکی معلولان برداشته است.   

همچنین مراکز درمانی موسسه خیریه کوثر مشیز در مناطق حاشیه ای شهر کرمان با راه اندازی کلنیکهای سیار دندانپزشکی و پزشکی به صورت رایگان به خدمت به مردم محروم پرداخته است.


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز