شهیدان
آخرین اخبار
...


شماره خبر شماره خبر : 961214
تاریخ انتشار سه شنبه 8 اسفند 1396
ساعت انتشار 17:26:32


زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
ناوگان اورژانس کرمان فرسوده است /3 آمبولانس به اورژانس کرمان و راور اضافه شد
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: سال‌ها ناوگان اورژانس کرمان فرسوده شده و نیاز به بازسازی و تکمیل دارد و با پیگیری های به عمل آمده 3 آمبولانس به اورژانس کرمان و راور اضافه شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، محمدمهدی زاهدی با بیان اینکه ناوگان اورژانس شهرستان‌های کرمان و راور نیاز به بازسازی و تکمیل دارد، اظهار داشت: آن‌ها باید مجهز باشند تا بتوانند در اورژانس پیش‌بیمارستانی و بیمارستانی خدمات بهتر و مطلوب‌تری به مردم ارائه کنند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از اضافه شدن 3 دستگاه آمبولانس به اورژانس‌های دو شهر کرمان و راور خبر داد و گفت: با پیگیری‌هایی که در وزارت بهداشت داشتم، با سه آمبولانس برای کرمان و راور موافقت شد که 2 آمبولانس برای کرمان و یک آمبولانس نیز برای شهرستان راور در نظر گرفته شده است.

زاهدی تصریح کرد: طی مکاتبه‌ای که با معاون پارلمانی وزارت بهداشت داشتم، مشکلات ناوگان اورژانس شهرستان‌های کرمان و راور را اعلام کردم.

وی گفت: شهر کرمان با توجه به اینکه مرکز استان بوده و به نحوی دیگر شهروندان شهرستانی نیز از خدمات اورژانس شهر کرمان بهره می‌برند، اما طی سال‌ها ناوگان اورژانس کرمان فرسوده شده و نیاز به بازسازی و تکمیل دارد.


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز