شهیدان
آخرین اخبار
...


شماره خبر شماره خبر : 961213
تاریخ انتشار سه شنبه 8 اسفند 1396
ساعت انتشار 17:21:11


با پیگیری زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس::
واریز حقوق معوق بهمن ماه بازنشستگان صنعت فولاد تا چندروز آینده/حقوق اسفندماه و عیدی بازنشستگان تا پایان سال جاری
باپیگیری های زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای و جلسات مکرر و تذکرات کتبی درخصوص حقوق معوق بازنشستگان فولاد، حقوق معوق بهمن ماه تا چندروز آینده واریز و حقوق اسفند ماه و عیدی این قشر زحمتکش تا پایان سال جاری پرداخت می گردد.
محمد مهدی زاهدی در گفتگو با”خبرنگار فارس ”  در خصوص معوقات بازنشستگان فولاد ،اعلام کرد : با پیگیری های انجام شده در صحن علنی مجلس و تذکرات متعدد به رییس جمهور و وزرای دولت انجام شد طی قول وزیرکار،تعاون و رفاه اجتماعی و مسئولان ذی ربط صندوق بازنشستگی کشور مقررشد حقوق معوق بهمن ماه تا چندروز آینده واریز و حقوق اسفند ماه و عیدی این قشر زحمتکش تا پایان سال جاری پرداخت می گردد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت :  درخصوص پرداخت معوقات صندوق بازنشستگی علاوه بر جلسه با مسولان فوق ، تذکراتی به وزیر محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی و صنعت ،معدن تجارت نیز داده شد.

وی درپایان خاطر نشان کرد : بحمدالله حقوق معوق بهمن ۹۶ تا چندروز آینده و حقوق اسفندماه و عیدی این قشر زحمتکش تا پایان سال جاری به حساب هایشان واریز می گردد تا در اواخرسال بخشی از مشکلات این بازنشستگان  کاسته و وضعیتی نسبتا مطلوب را برایشان مهیا سازد.

شایان ذکر است که محمد مهدی زاهدی چند سال متوالی پیگیر مشکلات بازنشستگان فولاد و ذوب آهن کشور درصحن علنی مجلس بوده و تذکر کتبی به ریاست جمهوری ،  وزیرتعاون ،کارورفاه  اجتماعی و ریاست صندوق بازنشستگی فولاد ومسولین زیرربط نیز از سوی وی داده شده است.

نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز