شهیدان
آخرین اخبار
...


شماره خبر شماره خبر : 96128
تاریخ انتشار دوشنبه 7 اسفند 1396
ساعت انتشار 15:55:51


کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان در نامه ای کتبی به دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس درخواست کرد:
تقویت خدمات درمانی و حل مشکلات بیمه درمانی بازنشستگان ذغال سنگ استان کرمان
کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان در نامه ای کتبی به دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس تقویت خدمات درمانی و حل مشکلات بیمه درمانی بازنشستگان ذغال سنگ استان کرمان درخواست کرد.
به گزارش خبرگزاری سفیر کرمان، به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان در نامه ای کتبی به دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس اظهارداشت: در ادامه پیگیری های مکرر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس دررابطه با رفع مشکلات و نگرانی های بازنشستگان صنعت فولاد استان در صحن علنی مجلس و مذاکره با مدیران، مسئولین و وزرای کشور، اخیراً موضوع قطع ارتباط بیمه درمانی بازنشستگان فولاد با بیمه خدمات درمانی مطرح شده و نگرانی و دغدغه خاطر بازنشستگان را به دنبال داشته است که درخواست رفع این مشکل را از وی داریم.
کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان در ادامه به مشکلات عدیده تامین هزینه های درمانی و دارویی ناشی از کار در اعماق زمین اشاره نموده و عنوان کرده است : بازنشستگانی که سال ها عمر و جوانی خود را در معادن و تونل های زیر زمین سپری نموده اند، اکنون حمایت همه جانبه بیمه خدمات درمانی را نیاز دارند.
وی عنوان کرد:با این تفاسیر بازنشستگان صنعت فولاد کرمان مخالف قطع بیمه خدمات درمانی و جایگزینی بیمه دیگری هستند و احقاق حقوق و تقویت خدمات درمانی خود را خواستار شده اند.
کانون بازنشستگان فولاد از زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس درخواست رسیدگی هرچه سریعتر به این مشکل بزرگ و رنج آور بازنشستگان صنعت فولاد همانند رسیدگی به مشکلات سابق را خواستارشد.


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز