...


شماره خبر شماره خبر : 961048
تاریخ انتشار سه شنبه 26 دي 1396
ساعت انتشار 09:13:41


نماینده مردم کرمان و راور:
لزوم پرهیز از سیاه نمایی/مطالبات مردم مدنظر قرار گیرد
نماینده مردم کرمان و راور با تاکید بر لزوم پرهیز از سیاه نمایی در کشور گفت: باید مراقب باشیم شرایط برای سوءاستفاده دشمنان فراهم نشود.
محمدمهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: مدیران باید مردم دار باشند؛ تعامل برخی مدیران با مردم کم است این در حالیست که مسئولان باید خود را خادم و نوکر مردم بدانند.

زاهدی با تاکید بر لزوم رسیدگی به مطالبات مردم گفت: باید در این زمینه اهتمام جدی داشته باشیم چرا که همان گونه که دیدیم دشمنان از مطالبات به حق مردم سوءاستفاده می کنند.

وی با اشاره به اینکه زمینه اولیه اغتشاشات اخیر مطالبات به حق مردمی از موسسات بانکی بود، گفت: توطئه های دشمن و فضا مجازی در وقوع اغتشاشت موثر بود.

زاهدی بر تاکید بر لزوم سیاه نمایی در کشور افزود: دشمن از سیاه نمایی های انجام شده سوءاستفاده کرد؛ از روحانیان می خواهیم همه عهد و پیمان ببندیم تا پایان دهه فجر دستاوردهای انقلاب را به خوبی نشان دهیم.

وی با اشاره به اینکه جوانان دستگیر شده در جریان اغتشاشات اطلاعی از دستاوردهای انقلاب نداشتند، تصریح کرد: درست که مشکلاتی در کشور وجود دارد اما باید شرایط قبل و بعد از انقلاب برای جوانان تشریح شود تا بدانند که در این نظام چه خدماتی ارائه شده است و به چه جایگاهی رسیده ایم.


نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز