...


شماره خبر شماره خبر : 96079
تاریخ انتشار جمعه 14 مهر 1396
ساعت انتشار 20:22:42


ناصرنصیری در جلسه مسئولان انجمن کیک بوکسینگ واکو با کمیته های استانی:
تلاش جمعی خانواده واکو و حمایت دستگاه ورزش و فدراسیون در عشق آباد به بار نشست
نشست مشترک مسئولان انجمن کیک بوکسینگ واکو با کمیته های استانی امروز در محل فدراسیون انجمنهای ورزشی برگزار شد.
به گزارش سفیرکرمان به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،در این نشست ناصر نصیری رییس انجمن کیک بوکسینگ واکوی ایران و رییس کنفدراسیون آسیا،بهزاد کتیرایی دبیر و علیرضا صالح پور نایب رئیس و دیگر مسئولان و اعضای هیات رییسه انجمن،نمایندگان و مسئولان کمیته های کیک بوکسینگ واکوی استانها،مربیان،داوران،ورزشکاران و دست اندرکاران این رشته حضور داشتند.

در این جلسله ناصر نصیری ضمن تمجید از عملکرد تیم ملی کیک بوکسینگ واکو در بازیهای داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا گفت: به واقع درخشش مثال زدنی ملی پوشان کیک بوکسینگ واکو در عشق آباد و کسب 12 مدال رنگارنگ امیدواریهای زیادی را درپی داشت.

وی اظهار داشت: این موفقیت بی نظیر حاصل تلاش و کار دسته جمعی خانوداه بزرگ واکو و پشتکار ملی پوشان و صد البته کادر فنی حاصل شد و بسیار خوشحالیم که کسب 5 مدال طلا، 2 نقره و 5 برنز در رنکینگ مدالها و جایگاه ایران در ده بندی تیمی تاثیر گذار و حیاتی بود. 

نصیری ضمن تمجید از حمایتهای دستگاه ورزش کشور تصریح کرد:بی گمان حمایتهای بی دریغ وزارت ورزش و جوانان و شخص دکتر سلطانی فر و درایت ایشان در جهت ادامه فعالیت واکو تحت پوشش فدراسیون انجمنهای ورزشی و پشتیبانی دلسوزانه فدراسیون به مدیریت محمد علیپور باعث دلگرمی انجمن کیک بوکسینگ واکو و حصول نتایج در خور توجه در مسابقات عشق آباد شد. 

وی اضافه کرد: لازم است بار دیگر از این حمایت وزارت ورزش،کمیته ملی المپیک و فدراسیون بزرگ و اکتیو انجمنهای ورزشی تقدیر و تشکر داشته باشم و مطمئنا با این حمایتها می توانیم باز هم در عرصه های بین المللی شاهد درخشش ملی پوشان این رشته باشیم . 

رییس کنفدراسیون کیک بوکسینگ واکوی آسیا در ادامه از افتخار آفرینی ملی پوشان وکادر فنی و مربیان در بازهای داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا تقدیر و تمجدید کرد. 

در این نشست همچنین برنامه های لازم جهت حضور پرقدرت تیم ملی در رقابتهای جهانی مجارستان و همچنین فعالیت کمیته های استانی مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم در جهت تقویت و توسعه این رشته مدال آور در سطح کشور ارائه شد و نمایندگان استانها نظرات و راهکارهای لازم را در این خصوص با مسئولان انجمن تبادل کردند.

نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز