...


شماره خبر شماره خبر : 940858
تاریخ انتشار پنج شنبه 28 آبان 1394
ساعت انتشار 12:22:22


ظریف:ایران برنقش واعتبار سازمان ملل دریافتن راه حل سیاسی بحران دریمن تاکید دارد
محمدجواد ظریف با تاکید برمواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر برقراری آتش بس وموفقیت روند سیاسی آغاز شده دریمن، گفت: جمهوری اسلامی ایران بر نقش و اعتبار سازمان ملل متحد در یافتن راه حل سیاسی بحران دریمن تاکید دارد وخواستار مشارکت همه گروه های یمنی دراین فرآیند است.
«اسماعیل ولد الشیخ احمد» نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن عصر امروز (چهارشنبه) با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت وگو کرد.
ظریف در این دیدار با بیان این نکته که شرایط فاجعه بار در یمن باید متوقف شود، افزود: ماه ها تجاوز و رویکردهای نظامی جز ویران ساختن زیرساخت های یمن و کشته و مجروح شدن مردم بی گناه این کشور نفعی در بر نداشته است.
همچنین نماینده ویژه دبیرکل نیز در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از آخرین تحولات یمن و روند سیاسی حل بحران در این کشور، بر مشارکت و انعطاف همه گروه های یمنی در پروسه سیاسی آغاز شده تاکید کرد و نقش و اهمیت جمهوری اسلامی ایران را در این مذاکرات مفید و تعیین کننده دانست.

نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز