...


شماره خبر شماره خبر : 9202199
تاریخ انتشار جمعه 20 ارديبهشت 1392
ساعت انتشار 22:22:35


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت:
حضور حداکثری مردم در انتخابات یک جهاد سیاسی است
دادستان عمومی و انقلاب جیرفت گفت: با توجه به تحریم‏‌ها، حیله ‎ها و کارشکنی دشمنان برای مقابله با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضور حداکثری مردم در انتخابات یک جهاد سیاسی عظیم است
ٰمجید رستمیٰ انتخابات را میدان آزمایش خواند و افزود: همه مردم، مسئولان، خواص و نخبگان باید با حضور پرشور خود در انتخابات بار دیگر دین خود را به امام، شهدا و اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی ادا کنند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت تصریح کرد: این دوره از انتخابات به دلیل اینکه استکبار جهانی تحریم‌های خود علیه ایران را تشدید کرده و در حال محک زدن مردم نسبت به مقاومت در برابر این تحریم‌ها برای حضور در انتخابات است، بسیار اهمیت دارد.
وی خاطر نشان کرد: ملت زمان‌شناس و دشمن‌شناس ایران در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه سال 91 نشان دادند که این تحریم‌ها در اراده و تصمیم آنان در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی تأثیری ندارد بر همین اساس در انتخابات نیز توطئه‌های دشمنان قسم خورده خود را خنثی می‌کنند.
رستمی عنوان کرد: ایجاد اعتماد در مردم توسط ناظران و مجریان انتخابات در راستای حفاظت و صیانت از آرای آنان ضروری است چرا که دشمنان تلاش می‌کنند تا در صحت انتخابات شک و شبهه ایجاد کرده و موجب کمرنگ شدن حضور مردم در انتخابات شوند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت وظیفه قوه قضاییه در انتخابات را پیشگیری و برخورد با تخلف‌ها و جرائم انتخاباتی دانست و گفت: نقش دستگاه قضایی نقش مراقبتی و پیشگیرانه است اما در صورت اضطرار برای متخلفان پرونده تشکیل داده و قاطع، سریع و عادلانه با متخلفان و مجرمان برخورد می‌کند.
رستمی با هشدار به مسئولان اجرایی، نظارتی و قضایی گفت: این افراد به هیچ وجه حق ورود در حمایت از کاندیداها را ندارند و هرگونه دخالت از سوی مجریان و ناظران انتخاباتی به نفع یا ضرر کاندیداها جرم است.

نظر شما نظر شما

محمد جواد باهنر علی اکبر هاشمی رفسنجانی محمد جواد حجتی کرمانی قاسم سلیمانی میرزا رضای کرمانی مهدی رجبعلی پور باستانی پاریزی هوشنگ مرادی کرمانی طاهره صفارزاده ایرج بسطامی
مشاهیر


رسانه و مطبوعات استان کرمان

فارس کرمان            ایسنا کرمان

ایرنا کرمان               مهر کرمان

واقعه                      بوتیا    

تسنیم                    پویان نیوز  

کرمان خبر             آرمان کرمان

                              

سایت های خبری کشور

ايرنا                               فارس
واحد مركزي خبر               جهان نیوز
باشگاه خبرنگاران جوان       ايسنا
صدخبر                          مهر
تسنیم                           پویان نیوز